Скільки можна заробити в інтернеті і які є професії

Скільки можна заробити в інтернеті, які є професії і як краще розиватися? Давайте відповім на ці питання.

В інтернеті безліч завдань для різних професій. Кожна людина за бажання може знайти собі роботу, за яку платять. Причому цей тренд зростає з кожним роком, тому роботи буде більше.

Телеграм канал про про грощі та дистанційну роботу

Підписатися

Тільки користь і нічого зайвого

На які професії та завдання я рекомендую звернути увагу?

 • Написання текстів: Статті для сайтів, рекламні тексти для продуктів та послуг, пости та серії постів для соцмереж, рекламні та інформаційні листи.
 • Дизайн: Створення логотипів, малювання банерів, дизайн сайтів, ілюстрації, розробка фірмового стилю.
 • Програмування: Розробка сайтів, створення програм, скриптів та плагінів,
 • Аудіо та відео: створення, озвучка, обробка, монтаж
 • Реклама та маркетинг: настроювання, створення рекламних кампаній, залучення клієнтів у бізнес.
 • Консультації та репетиторство.
 • Переклад текстів, відео, аудіо.
 • Фотографування та обробка.
 • Окремі професії: Копірайтер, смм-фахівець, адміністратор сайту. Інтернет-маркетолог, Таргетолог.

Впевнений, ви зустрічаєте й інші професії в інтернеті, на які варто звернути увагу. Я перерахував найпоширеніші та найперспективніші. Але цей перелік далеко не повний. Тому не сприймайте його як завершений. При знайомстві з будь-якою біржею фрилансу ви знайдете багато інших варіантів професій. На них теж зверніть увагу, якщо відчуєте, що вам цікаво не лише те, що я привів у своєму списку.

Яка дистанційна робота найприбутковіша і скільки можна заробити в інтернеті

Найвищі зарплати у програмістів

Зарплаты программистов по городам украины / Скільки можна заробити в інтернеті

Тут зріз по містах України. Це результати анонімного опитування, яке проводили у виданні tech.liga.net.

Якщо хочете заробляти багато, йдіть у програмісти. Але будьте готові багато вчитися, тому що галузь складна із десятками напрямків. І постійно змінюється. Щоб добре заробляти у програмуванні, потрібно любити програмування. Любити працювати й вчитися.

На другому місці по заробітку дизайнери

Доход дизайнеров

Результати запозичені на порталі news.finance.ua. Суми наведено у гривнях.

Залежно від досвіду та напрямку роботи доходи у всіх різні. Ви можете порівняти та вибрати.

Дизайнер — цікава творча професія. Дизайнери потрібні завжди. Якщо плануєте стати на шлях дизайнера, намагайтеся одразу шукати цікаві складні проекти, які вас розвиватимуть. Або влаштовуйтесь працювати у компанію, де можна робити багато різного.

Є компанії, в яких наймають дизайнера, щоб той за невеликі гроші малював прості однотипні листівки. Тут не може бути розвитку та росту доходу, але для початку, якщо треба набити руку на простих проектах, можна попрацювати і так.

Прибуток зростає зі зростанням результату. А результат — із досвідом. А найкращий досвід приходить у різних складних проектах. Однотипні прості проекти не допомагають зростати.

На третьому місці з доходу маркетингові напрямки

Залежно від досвіду роботи маркетологи заробляють по-різному

Доход маркетологов / Скільки можна заробити в інтернеті

Напрямок сильно впливає на дохід. Маркетинг ділиться на категорії, кожна з яких теж ділиться на свої підкатегорії, тому говорити конкретно складно.

Кем хотят быть маркетологи

Наприклад, подивіться, як можуть відрізнятися зарплати у категорії SEO спеціалістів.

Зарплаты маркетологов по должностям / Скільки можна заробити в інтернеті

І це лише одна категорія. Ви бачите, що дві перші категорії за сумою доходу відрізняються вдвічі між собою. Але за належної завзятості не складно з першої вискочити в другу. Достатньо пройти два-три тренінги та брати активну участь у проектах, щоб набратися досвіду. Вважаю, це можна зробити за рік.

Теперь ви знаєте скільки можна заробити в інтернеті, але є ще стратегія, яку я рекоменую використовувати для швидкого розвитку.

Найкраща дистанційна робота по доходу, завданням та перспективі: моя думка

Щоб не привертати увагу хейтерів, які приходять сваритися в коментарі, одразу роблю попередження. Я спираюсь лише на особистий досвід та досвід колег, з якими спілкувався. З моєї точки зору все виглядає саме так, як я описую. Вважаю, що якби цей курс створив програміст з досвідом 10 років, він би писав інакше. І навіть два програмісти писали б різні відео на ту саму тему, тому що досвід кожної людини унікальний. А дистанційна робота настільки багатогранна, широка і глибока, що її можна розглядати з мільйона різних сторін.

Тому ось моє бачення.

Я починав шлях на дистанційній роботі з написання текстів. Писав статті та продавав за копійки. Поступово за кілька місяців зрозумів суть і почав працювати з нормальною якістю. Досить добре, щоб отримати хороші відгуки про роботу, які допомагали довести новим клієнтам, що зі мною можна працювати.

Пізніше почав писати рекламні тексти, а потім малювати дизайн сторінок і верстати лендінги (односторінкові сайти для продажу продуктів та послуг). Потім навчився працювати з рекламою та просувати продукти клієнтів. Наступними кроками підтягнув менеджмент і допомагав клієнту рухати проект далі: підбирав спеціалістів, які робили те, що мені не під силу, або на що не вистачало часу.

Уловлюєте хронологію? Дивіться ще раз:

Пишу тексти → малюю сайти → верстаю лендінги → запускаю рекламу → керую командою, яка рухає бізнес-клієнта.

Скільки можна заробити в інтернеті

Схема проста. Я поступово додавав собі навички, за які клієнти готові платити. Продавав свій час за гроші. Чим більше мого часу потрібно клієнту, тим більше я заробляю.

Можна написати текст за дві години, отримати гроші та на цьому попрощатись. А коли вмієш робити ще щось потрібне для клієнта, можна продавати більше свого часу.

А якщо вмієш вести проект від початку до запуску, клієнт готовий платити ще більше, тому що йому вигідно замовляти послуги в одному місці — не потрібно витрачати час на пошук окремих виконавців для кожного завдання.

Тому великі бізнеси замовляють послуги у веб-студіях. Вони хочуть отримати всі послуги пакетом в одному місці. Це дорожче, але зручніше.

Так я згодом став невеликою студією для клієнтів в одній особі. Це була моя конкурентна перевага.

Мораль. Якщо бажаєте заробляти більше, додавайте навички. Кожна послуга має передісторію та продовження. Ваша робота стоїть між ними. Але якщо ви зможете брати участь у передісторії чи продовженні, заробите більше.

Неважливо, чим ви займаєтеся: пишете тексти, малюєте дизайн або програмуєте, завжди ставте собі питання:

 • Як я можу ще додатково допомогти клієнту?
 • Кому він заплатить за решту послуг?
 • Що я можу зробити, щоб він погодився віддати ці гроші мені?

Ну і звичайно, вчіться і намагайтеся працювати добре. Ще важливо, як ви керуєте собою на дистанційній роботі. Без цього заробити не вдасться.

Тепер ви знаєте скільки можна заробити в інтернеті і як саме діяти. Радий був допомогти. Питання залишайте в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.