Ви той, хто дивиться, чи той, на кого дивляться?

Франц Кафка — один із найбільш творчих письменників 20-го століття, але насправді більшу частину часу він працював юристом. І це не завадило йому стати відомим автором.

🕐 Він працював з 8:30 до 14:30, потім обідав і дрімав до 19:30. Ввечері займався спортом, вечеряв з родиною, а потім о 23:00 починав писати. Це повторювалося кожен день.

Кафка не один такий.

🕐 Майя Енджелоу знімала номер у готелі, приходила туди о 6:30 ранку, писала до 14:00, а потім йшла додому редагувати.

🕐 Лауреат Пулітцерівської премії Майкл Шейбон пише п’ять вечорів на тиждень з 22:00 до 3:00.

🕐 Харукі Муракамі прокидається о 4 ранку, п’ять годин пише, а потім вирушає на пробіжку.

Робота найкращих творців не залежить від мотивації чи творчого натхнення. Вони рухаються вперед завдяки послідовності та рутині.

💊 Якщо ви серйозно налаштовані на створення чогось, потрібно перестати чекати, доки мотивація і творче натхнення вразять вас, і просто встановити графік постійної роботи.

Творча робота не відрізняється від занять у тренажерному залі. Якщо ви хочете рухатись вперед, не вийде працювати тільки в ті дні, коли у вас є мотивація.

💊 Ви повинні дозволити собі час від часу переживати дні роботи з поганим результатом. Це ціна, яку ви повинні заплатити, щоб домогтися чудового результату.

Розклад і рутина — це системи, які робить ваші цілі реальністю.

🔴 Якщо ваша робота над собою (спорт, навчання, робота над цілями) не має конкретного графіка, то щодня ви будете прокидатися з думкою: «Сподіваюся, сьогодні я відчую мотивацію займатись цим».

💊 Перестаньте чекати, коли мотивація чи натхнення вразять вас, і встановіть графік для формування звичок.

У цьому різниця між професіоналами та аматорами. Професіонали встановлюють графік і дотримуються його. Аматори чекають, поки не відчують натхнення чи мотивацію.

Тому одні йдуть вперед, а інші на них дивляться.

🟢 Бажаю вам бути тими, на кого дивляться інші.

Дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *