10 важливих нагадувань, про які варто пам’ятати перед сном

1. Ми прийшли в цей світ, щоб вчитися. Життя щодня дає нам новий урок у вигляді складних завдань і подій. Нам залишається обирати: це для нас буде приводом нити й опускати руки, чи ми винесемо з цього новий урок, щоб стати краще.

2. У Всесвіту немає улюбленців. Всі, хто колись досяг успіху, діяли для цього.

3 Наше життя — відображення наших переконань. Воно розвиватиметься за тими правилами, в яких ми себе переконали. Переконання можна змінювати, покращувати, поглиблювати. Але для цього варто докласти зусиль (дивіться пункт 1 і 2).

4. Коли ми занадто прив’язуємося до речей, людей, грошей — вони від нас вислизають! Коли ми відносимося до всього простіше, це притягує хороші речі, правильних людей, гроші.

5. Те, на чому ми загострюємо нашу увагу, має особливість збільшуватися в розмірах. Фокусуйтесь на розвитку, любові, добрих справах.

6. Слухайте своє серце і йдіть туди, куди воно вас кличе. Зазвичай це найкращий навігатор.

7. Я не знаю, чи є Господь, але він точно ніколи не зійде з небес і не скаже: «З цієї хвилини я дозволяю тобі бути щасливим!». Мабуть, він може натякнути через серце про вірний шлях, але кроки на цьому шляху ми робимо самостійно.

8. Вступаючи в боротьбу з життям, пам’ятайте, що воно завжди переможе. Тому боротися сенсу нема. Є сенс любити його і створювати умови, щоб любити хтілося більше.

9. Любити людей — це просто приймати їх такими, якими вони є.

10. Наше призначення не в тому, щоб змінити світ, а в тому, щоб змінитися самим і робити для світу щось корисне. А через це зміниться і світ навколо нас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *