100 порад з особистої ефектиновсті [Настільний довідник прокрастинатора]

100 порад з особистої ефективності

Настільний довідник прокрастинатора

100 порад з особистої ефектиновсті [Настільний довідник прокрастинатора]

Як перестати лінуватися і продовжити роботу, коли це важливо? Книга дає дієві поради, які автор використовує у роботі постійно. Всі поради перевірені на практиці та подаються у форматі «бери та виконуй».

Зручний формат книги дозволяє читати її з початку до кінця. В той же час книга може бути постійним інструментом. Коли відчуває лінь, відкриває книгу на будь-якій сторінці й отримує пораду, виконує її та продовжує роботу. Якщо порада не підходить для виконання прямо зараз, читач може вибрати іншу пораду.

Завдяки рекомендаціям з книги ви можете завжди перемагати лінь і рухатися вперед до своїх цілей.

Друкована
400 грн
Електронна pdf
300 грн

Як народилася книга? Як вона влаштована? Як читати, щоб отримати більше користі?

Навіщо я написав цю книгу?

За роки практики під час роботи я, як і багато людей, іноді відчував, що мотивація пропадає. Ти просто робиш щось важливе, аж раптом помічаєш, що робити це хочеться все менше. Або навіть не помічаєш, а просто перестаєш хотіти це робити. І зненацька застаєш себе за будь-якою справою, крім тієї, що треба робити.

100 порад з особистої ефектиновсті [Настільний довідник прокрастинатора]

Кожен раз, коли я дивився на результат подібних процесів, чітко розумів, що такий стан речей дуже негативно впливає на життя й ніяк не допомагає побудувати приємне майбутнє. 

В результаті такої роботи стає менше грошей та клієнтів. Також менше довіри зі сторони колег. Крім цього народжується неприємне відчуття провини за ледачість й ситуації, в яких підвів людей. 

100 порад з особистої ефектиновсті [Настільний довідник прокрастинатора]

Все це тягне за собою у прірву деградації інші сфери життя. Ледачість, прокрастинація й банальне небажання працювати — розхитують навколо все, що можна розхитати. І чим більше це залишати без лікування, тим важче стає жити, працювати й рухатися вперед.

Одного разу я помітив, що це стало проблемою у моєму житті. І саме в цей момент я захотів, щоб з’явився простий і дієвий інструмент, який допоможе в кожній ситуації, коли потрібна нова хвиля мотивації для продовження руху.

100 порад з особистої ефектиновсті [Настільний довідник прокрастинатора]

Я хотів, щоб на моєму робочому столі лежала книга, яку можна відкрити на будь-якій сторінці, швидко прочитати пораду, виконати її та продовжити роботу. Не тому, що повинен продовжувати, а тому, що хочу.

Я шукав таку книгу по всіх інтернет-магазинах, на різних мовах. Кожного разу, проходячи повз книжкового магазину на вулиці, я заходив й шукав саме таку книгу. Але її не було. І тому я написав її сам.

100 порад з особистої ефектиновсті [Настільний довідник прокрастинатора]

Забрати книгу

Щоб перемагати лінь і прокрастинацію, коли вони приходять, щоб порушити ваші плани.
Як працювати з книгою?

  1. Відкриваєте будь-який розворот.
  2. Читаєте пораду.
  3. Виконуєте пораду.
  4. Отримуєте заряд мотивації.
  5. Продовжуєте рух вперед.
Характеристики:

  • Тип — м’яка обкладинка
  • Кількість сторінок — 228
  • Рік випуску — 2023
  • Розмір — 145 × 210 × 19
  • Вага — 380 г

Обираючи цю книгу, ви обираєте розвиток.

В кожній книзі буде автограф автора й індивідуальне побажання читачу.

Купуючи друковану версію, ви відразу отримуєте електронну у форматі pdf і можете починати читати, поки до вас їде фізичний екземпляр з автографом.

Друкована версія

400 грн

Наступний тираж очікується в літку 2024. Наразі можна придбати тільки електронну версію.


Купити

Електронна PDF

300 грн

Отримаєте файл на електронну пошту

Купити

Відгуки про книгу

Антон Бойченко
anton.abc.mobile@gmail.com
Оцінка книги: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Книга дуже сподобалось, але насамперед хочу виділити те, що кнгига доступна і дотепно написала і добре структурована. Тому читається легко і невимушено.

Звісно, книгу рекомендую, але рекомендувати її можна лише тім людям, які прагнуть змін — іншим, на жаль, вже нічого не допоможе))) (окрім зніми світогляду).

Так, хочеться, щоб подібних книг було більше, але головне слідкувати за якістю — краще менше, але якісніше)

Нестеренко Софія
0102nestich2901@gmail.com
Оцінка книги: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Я ще майже не читала її, лише декілька раз рогорнула на випадковій сторінці щоб прочитати пораду.

Але я точно знала що хотіла б її мати, тому купила і нітрохи не шкодую, її час обов’язково прийде, а поки що я потрохи її досліджую).

Мені подобається простота написання, цікаві малюнки і те що поради різноманітні (деколи навіть протилежні/суперечать одна одній, але це якраз і говорить про те що в житті є різні ситуації і подходи до них теж бувають різні).

Загалом книга точно корисна і точно заслуговує місце на моїй книжковій полиці🤝

Грищук Данило
hrishchukdanik@gmail.com
Оцінка книги: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Дуже насичений і крутий матеріал, хотів би щоб таких книг було більше та проблема з ціновою політикою малих видавництв, трошки дорого по відношенню сторінок до ціни електронки навіть.

Дуже крута верстка й внутрішній дизайн та дизайн обгортки не сильно сподобався.

Сама книга дуже допомогла, спасибі вам.

Олексій Дейкун
oleksii.deikun@gmail.com
Оцінка книги: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Чудова книжка, що дає рекомендації, які є зрозумілими, дієвими і доступними кожному. Дуже тішить, що є багато ілюстративного матеріялу та досвіду самого автора, а це сприяє читанню і кращому засвоєнню.

Особисто для мене великим плюсом стало те, що окремі поради та абзаци суголосні з філософією стоїцизму, яку зараз активно вивчаю і хотів би в перспективні побачити більше книжок на цю тему.

Водночас є все-таки суттєвий мінус у книжці: вона вкрай потребує редакторського вичитування, адже містить багато мовних помилок, що філологам (мені) та й освіченим людям загалом до здобутих знань додає гіркуватий присмак.

А втім, щиро дякую за всі потужні зусилля і працю, вкладені у створення цієї книжки — буду радити всім і перечитувати час від часу, спасибі!

Людмила Волошина
12flayer23@gmail.com
Оцінка книги: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Добридень Юрію!

Книга завжди поруч, перед тим як відкрити я формую запит, інтуітивно відкриваю і отримую саме ту пораду що найбільше підходить під мій запит. Книга ніби жива — дає чітку пораду для вирішення поточного завдання.

Три поради взяла для формування нових звичок.
Є спокуса взяти більше, бо всі хочеться вбудувати в життя, та прислухалась до поради що Я важливіша за всі справи, і обрала дії найактуальніші на зараз. З часом і інші пункти книги ставатимуть моїми новими звичками.

Даю оцінку 10 з 5, бо це дійсно дієвий інструмент для ефективних змін в житті через формування нових звичок — це просто і відносно швидко.

Так, я вже розповідаю про книгу при нагоді, і готова рекомендувати як інструмент що досить швидко дає результати. З її допомогою я вже два тижні поспіль іду спати +/- о 23 годині, добре відпочиваю, і як результат наступного дня встигаю зробити більше ніж раніше, і з задоволенням! і сім’я стала щасливішою! А раніше ніяк не вдавалося вчасно іти спати.

І дійсно, таких «живих книг хочеться більше.
Дякую за ваш труд, маю велику користь для себе!

Бакун Тетяна
tetyana.bakun@gmail.com
Оцінка книги: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Добрий день! Мені книга дуже сподобалась. В ній все чітко і ясно написано без зайвої води. Я таке дуже люблю. Ніби кожна тема маленька лекція і в ній все головне записано в тегах.

Головне коли читати то зразу і виконувати і діяти.