13 важливих нагадувань на вихідні

1. Світ намагається зробити тебе тупим. Починаючи від банківських платежів і відсотків і закінчуючи чудо-дієтами. З недосвічених людей легше витрусити гроші і ними простіше керувати. Займайтеся самоосвітою стільки, скільки можете.

2. Не вірте сліпо в освітні інститути. Поки вони готують навчальні плани, система застаріває. Краще вчитися і заробляти повагу людей шляхом лідерства і дій.

3. Читайте багато. І конспектуйте. Ви цілком можете прочитувати одну книжку на тиждень. Якщо ні, то за місяць точно.

4. Намагайтеся постійно спілкуватися. Станьте майстром спілкування. Вчіться знаходити в людині те, що вам подобається в ній, а потім звертайтеся до цієї її сторони.

5. Не будьте скромними. На вас і без того всім начхати. Робіть те, що для вас важливо, попри думки інших. Дійте.

6. Намагайтеся частіше спілкуватися зі старшими людьми. Цінність спілкування зі старшими полягає в тому, що часто система ухвалення рішень ваших однолітків не дуже вам допоможе. Не завжди, але дуже часто.

7. Шукайте людей крутіших за себе у тому, що вам цікаво, і проводьте час із ними. Запитуйте у них, переймайте досвід.

8. Дійте зараз. З часом ви ставатимете дедалі консервативнішими. Це просто факт. Ті, хто оточують вас, створять щось на кшталт бульбашки, яка підтримуватиме «статус кво». Саме тому найбожевільніші ідеї потрібно реалізувати прямо зараз.

9. Замість отримання статусу за допомогою об’єктів, що дає тільки тимчасове його підвищення — підвищуйте статус досвідом і власними проектами.

10. Добре висипайтеся. Якщо ви не виспалися, ви неефективні і скорочення часу сну вам не допоможе. Сну має бути вдосталь.

11. Заведіть собі записник. Не довіряйте пам’яті, вбудованій у мозок. Вона дає збій. Ви це знаєте.

12. Станьте фахівцем у чомусь одному. Витратьте 5 років на справу, а не на хитання навколо. Якщо ви захочете потім змінити професію — вперед. Але зараз виберіть щось одне.

13. Не намагайтеся виправити людей — краще знайдіть тих, хто ще не зіпсований, або тих, хто вам дійсно підходить.

Гарних вихідних, друзі. Безпеки вам і натхнення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *