15 правил, які допомагають мені рухатися вперед

Деякі прості правила, які допомагають мені постійно рухатись вперед.

У мене цей список закріплений в календарі. Календар автоматично кожного понеділка надсилає мені лист з цим списком, щоб нагадати.

1. Не дивись телевізор. Ніколи. Там тобі покажуть те, що хочуть показати. Без телевізора ти сам обираєш, яка інформація до тебе дотягнеться.

2. Не вертайся до людей, які колись підвели. Вони не міняються. Так, є вийнятки. Але це лише вийнятки. Майже завжди краще просто викреслити людину.

3. Коли приходить ідея, одразу записуй. Колись точно знадобиться. Прийде час — вона доповнить іншу ідею або наштовхне на корисну думку. Ідеї прилітають не просто так. Не давай їм померти.

4. Якщо запізнюєшся, попередь. Це не складно. І це кардинально відрізняється від враження про тебе в ситуації, коли не попередив. Люди будуть ставитися до тебе краще. Але ще краще взагалі не запізнюватись.

5. Не смійся над чужими мріями. Думай про свої. Комусь вони теж здаються смішними. Але вони тебе не покидають. Значить вони мають право бути втіленими.

6. Говори правду, тоді не доведеться нічого запам’ятовувати. А обман все одно завжди рано чи пізно спливе на поверхню. Краще від цього не стане.

7. Не пліткуй. До хорошого це точно не веде, а враження про тебе сформується не саме приємне.

8. Будь ввічливим, будь ласка.

9. Визнавай свої помилки та вчися на них. Ти робиш їх майже кожного дня. Не бреши собі, що це не так. Маленькі помилочки формують твій шлях.

10. Не ний. Нікого не цікавлять твої проблеми. Бери відповідальність і вирішуй. Це складніше, але ефективніше.

11. Коли пропадає мотивація, вмикай дисципліну. Рухайся далі попри все.

12. Коли хочеш спати, лягай спати. Так буде краще для всіх. Але не плутай бажання спати з лінню чи прокрастинацією. Не дай собі себе обдурити. Будь розумнішим за себе.

13. Напочатку дня зроби найважливіше діло з плану, яке вплине на твоє майбутнє. Навіть якщо більше нічого крім цього сьогодні не зробиш, ти все одно зробив крок до кращого майбутнього.

14. Ніхто нікому нічого не винен. Вийняток — тільки якщо сам обрам собі борг і отримуєш від нього задоволення, мотивацію або енергію.

15. Дій. Це головне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *