3 приорітета на найближчий час

Помітив, що коли відійшов від шоку війни, почав хапатися за багато завдань одразу і за тиждень усе повалилося з рук.

Це моя найчастіша проблема. Я іноді не розраховую сили і сильно навантажую себе. У підсумку не вдається зробити добре жодне завдання. Усі результати посередні.

Вчора сів і розставив пріоритети. Це допомогло різко навести лад у справах:

🏅 Пріоритет 1. Зростання аудиторії. З переходом на українську мову, більше половини аудиторії відвалилася. Вони не розуміють нашої мови. Тому завдання для зростання аудиторії — створювати контент, який буде цікавим для українців. Зараз роблю курс для фрілансерів-початківців українською мовою. Буду про нього розповідати в різних місцях і нарощувати нову аудиторію, для якої можу бути корисним. А весь майбутній контент буде орієнтований лише на українців.

🏅 Пріоритет 2. Навчання. Закінчив вивчати веб-розробцку (в основному на курсі розбиралися з HTML і CSS). Почав вивчати JS. Завдання – плавно відійти від заробітку на копірайтингу та перейти до веб-програмування. Чому? Тому що тільки писати тексти стає нудно, та й на програмуванні можна більше заробити.

🏅 Пріоритет 3. Активна робота в компанії NewRealGoal. Це моя постійна робота. Тут ми продаємо тренінги для розвитку працівників та керівників компаній. До війни працювали у тому числі для Росії. Тепер російські компанії викреслили зі списку клієнтів. Працюємо лише для України та тримаємо приціл на західний ринок. Тому з’явилося багато нової роботи – новий сайт, тексти, поштові воронки, соцмережі.

Залишаю собі лише ці три пріоритети. Іншими завданнями займатися собі забороняю. Тому що, якщо розкидувати увагу, нічого встигнути не вийде і можна запросто вигоріти від цього.

Слідую принципу маленьких кроків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *