4 сфери життя, на які роблю ставку

Є всього 4 напрямки, на яких я хочу фокусуватись зараз.

Вчора сів і почав думати, чому падає мотивація. Зрозумів, що мотивація гасне, коли я починаю плутати інтереси. Коли займаюсь не тим що мені цікаво.

Життя швидке і настільки різноманітне, що я не відчуваю, як обставини без мого дозволу непомітно затягують у задачі, які я не хочу робити. І якщо не нагадувати собі про свої інтереси, життя надиктує мені свій сценарій.

Вчора ввечері, коли всі пішли спати, я лишився за робочим столом, щоб подумати про це в тиші та напівтемряві. В мене в такій атмосфері голова працює глибше.

І зрозумів, що треба взяти за звичку нагадувати собі про свої інтереси й ставити питання: «чи займаюсь я тим, що мені дійсно цікаво». Якщо ні, швидко вносити корективи у життя, поки не пізно.

У мене є чотири сфери інтересів:

1. Фриланс й заробіток грошей. Я хочу, щоб грошей було достатньо і щоб дохід збільшувався. Тому рию цю тему дуже активно.

2. Планування й особиста ефективність. Роки йдуть, енергії стає менше, спати хочеться більше, а кількість завдань не зменшується. А ще хочеться більше радостей в житті й менше роботи (але більше грошей)). Тому я активно займаюсь своїм часом, налаштуванням процесів. Воюю і з лінню, щоб швидше встигати працювати й вигравати час для наступного пункту.

3. Турбота про себе. Цей пункт з’явився тільки після 30 років. Я піклуюся про те, щоб мені було зручно і цікаво жити. Спорт, харчування, вхідна інформація, нові знання, духовний розвиток, психологічний комфорт. Це все що мене турбує кожен день. Я не хочу тільки працювати й спати. Я хочу насолоджуватись життям. І цей пункт саме для цього в моєму житті стоїть в пріоритеті.

4. Організація та оптимізація. Мені подобається, коли все що мені треба знаходиться на своїх місцях. Коли зручно користуватися інструментами. Це приємно. І це хороша опора, на яку можна спертися, коли у світі хаос (як зараз).

Все моє життя зараз крутися серед цих чотирьох сфер.

І про це пишу контент, тому що писання допомагає думати, навіть якщо це ніхто не читає.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.