Aphex Twin — Stone In Focus — чарівна музика для роботи

Відкрив для себе чарівну музику. Це 10-хвилинний трек Aphex Twin — Stone In Focus.

Він грає у моїх навушниках вже тиждень. В кожному моменті. Навіть, коли я пишу ці строки. Я не можу перестати його слухати.

С першого прослуховування цей трек здається дуже простим. І цікаво те, що с кожним наступним прослуховування починаєш чути нові звуки, які не чув, коли слухав попередні рази.

Кожне прослуховування стає відкриттям.

Але найбільше мене тримають коментарі до цього треку:

😔 «Нині відновлююся після двох екстрених операцій головного мозку. Я сиджу в саду з кавою чудового сонячного ранку, сонце світить мені в обличчя, легкий вітерець колише дерева, щебечуть і співають птахи, віддалений звук машин, що проїжджають, — все це додає ще більше краси цьому треку. Радий, що все ще тут».

😔 «Слухаю це перед тим, як лягти на операцію з приводу пухлини головного мозку. Я дізнався про це тільки два дні тому, і таке відчуття, що все стало зрозумілим набагато швидше, ніж мені хотілося б. Ця пісня — безпечне місце для мене».

😔 «Цей шматок було вирізано з каменю мільярд років тому. Ось як звучить Всесвіт, коли ти не можеш померти від часу».

😔 «Я багато років говорив своїм друзям і сім’ї, що ця пісня має звучати на моєму похороні. Не повинно бути ні звуків, ні розмов, тільки ця пісня і тиша. Послухали один раз, і все закінчилося. Усім пора йти додому і продовжувати жити своїм життям. За ці роки багато чого змінилося, але не це. Це ніколи не зміниться».

😔 «Коли я був в утробі матері, мій батько грав музику Aphex Twin і клав навушники моїй мамі на живіт. Зазвичай він будив мене на світанку і тримав на руках, поки ми гуляли свіжим пляжем, щоб зустріти схід сонця, слухаючи музику в стилі ембієнт. Коли я був старшим, він будив мене ночами, коли у нього було особливо сильне безсоння, і ми рука об руку гуляли пляжем, спостерігаючи за зірками. Я натрапив на це, коли сидів у заціпенінні один у своїй спальні. Зараз мені 24 роки, трохи менш як чотири роки тому я прокинувся і виявив тіло свого батька після того, як він наклав на себе руки. Він попросив пісну Aphex Twin стати однією з пісень на своєму похороні. Я більше не можу слухати цей альбом, не відчуваючи глибокого потрясіння, але ця пісня надає мені волю до боротьби. Мені здається, що мій силует — це лампочка, і я можу розбитися будь-якої миті, але навіть у мені є щось, що бажає знайти світло».

😔 «Я майже щоночі засинаю під цю пісню. Це змушує мене відчувати, що я дійсно відлітаю у всесвіт».

У мене є окремий канал в телеграмі, куди я збираю музику для себе. І тепер цей трек там закріплений, щоб я його не загубив. Послухайте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *