Про багатство, успіх та стійкість до відмов від Насіма Талеба

Я читаю розсилку Тіма Деннінга. Нещодавно в листі він перелічив 11 цитат Насіма Талеба. Для цього Тім прочитав три книги Насіма і майже всі його пости в інтернеті.

Мені відкликаються всі 11 цитат. Але вам я хочу передати лише три, на мій погляд, найкращі думки:

.

💡 СПРАВЖНЄ БАГАТСТВО ЦЕ НЕ ГРОШІ І ОСОБНЯКИ НА БЕРЕЗІ ОКЕАНУ

Безтурботний сон, Чиста совість, Взаємна вдячність, Відсутність заздрості, Кава з пінкою, Частий сміх, Ніякого харчування поодинці, Жодних зустрічей у Zoom, Періодичні сюрпризи, М’язова сила і витривалість, Можливість подрімати, Доступ до гамака.

Багатство = Свобода

Це спосіб життя, в якому вам не кажуть, що робити, і ви не потрапляєте в пастку думок про те, скільки грошей вам потрібно сьогодні. Багатство — це всі дрібниці, про які ми забуваємо, бо сучасна культура змушує нас думати, що прості речі не мають цінності.

Тому люди купують більше речей, щоб заповнити порожнечу, якої не існує.

Я визначаю багатство як стан, наповнений хорошим стресом, таким як біль у тренажерному залі та наполеглива праця. І життя без ідіотів.

.

💡 Я ДОСІ НЕ ЗНАЮ, ЩО ВЕДЕ ДО «УСПІХУ». АЛЕ Я ЗНАЮ, ЩО ПРИЗВОДИТЬ ДО НЕВДАЧІ: СКАРГИ, МЕНТАЛІТЕТ ЖЕРТВИ, СХИЛЬНІСТЬ ДО СКИГЛЕННЯ

Жертви правлять світом. Вони хочуть, щоб нас розділили за расовою ознакою і політичними переконаннями.

Депресія — це коли ви занадто сильно зациклюєтеся на минулому.

Я не психолог, але для мене це визначення справедливе. У найпохмуріші моменти свого життя, лежачи на підлозі в калюжі власної сечі, блювоти, крові і навіть лайна, я усвідомив, що опинився в пастці минулого.

Гірше того, я хотів змінити минуле. Але ви не можете, і спроба зробити це просто зведе вас з розуму.

Ми можемо скаржитися. Ми можемо стати жертвами. Або ми можемо піднятися й усвідомити, що всі ми стикалися з негараздами. Ваша історія не така вже й унікальна. У цьому немає нічого особливого. І мені неприємно говорити тобі це… ТИ не особливий. Я теж.

Тож залиште сльозливу історію, перестаньте бути жертвою і покажіть світові, на що ви здатні. Насмільтеся внести трохи натхнення замість того, щоб жити в тихому розпачі.

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на жалість до себе.

.

💡 СТІЙКІСТЬ ДО ВІДМОВ ДОСЯЖНА

Занадто багато людей бояться діяти і не знають, чому.

Це тому, що в глибині душі вони бояться невдач. Вони не хочуть намагатися, бо не знають, чи це спрацює.

Поки ви не зробите роботу, нічого не вийде. Вам доведеться взяти на себе відповідальність. Ніхто інший не може ризикувати за вас.

А якщо не ризикувати, то життя гарантовано буде відстійним і до біса нудним.

.

Дійте, друзі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *