Нещодавно в дитячому садку, куди ходить наша донька, перестала світити лампа. Її використовують під час блекаутів. Мене попросили полагодити. Виявилось, що перегорів світлодіод.

Один такий діод коштує 5 гривень. Тому продавці не продають його по одному. Вони на цьому нічого не зароблять, а мороки з доставкою буде більше, ніж прибутку. Тому я замовив одразу 10 штук, щоб були запасні в садок і щоб зробити ліхтарик собі на всяк випадок. На днях приїде, буду паяти.
Блекаути роблять нас сильнішими, а війна закаляє характер. Нещодавно прийшла думка, яку я одразу записав на папері та опублікував у фейсбуці.

«Не забувайте силу, яку подарували попередні складності» — Написав собі, як важливе нагадування.
Світло вимикають часто. В день вдається побути зі світлом приблизно 4 години з перервою на блекаут. І ще дві години вночі.
Коли світло є, вдається трохи нагріти квартиру. Потім світло вимикають і через годину стає холодно. Тоді всі починають одягатися.
В ночі теж вимикають світло. Але під ковдрою не так холодно. Тим більше, що ми спимо в трьох: дружина, донька і я. Доньці 4 роки. Поки що не привчили її спати окремо, але в цьому році є такий план.
Сину 11 років. Він давно спить окремо у своїй кімнаті. Але каже, що по ночах йому теж не холодно. Значить все добре.
Майже кожен день я просинаюсь о 4:30. І, якщо світло в цей час є, вмикаю опалення. Коли всі прокидаються о пів на восьму, у квартирі вже тепло.
Іноді світла немає всю ніч. Прокидатися доводиться у холодній ранок. Це, мабуть, найнеприємніше, що може бути зранку. Але це буває не кожен день — приблизно через раз.
Думав про це і зробив висновок, що українці — сильна нація. Ми витримуємо все і навіть вміємо шуткувати та сміятися з цього. Хіба це не чудово?