Чом я веду блог, якщо його майже ніхто не читає

Чом я веду блог, якщо його майже ніхто не читає

Я вважаю, що у всього має бути сенс. Ми для чогось народжуємось, виростаємо, обираємо справу і в один момент, перестаємо її робити, щоб обрати іншу. І помираємо ми теж для чогось. І кожен ранок продираємось не просто так.

У всього є сенс. І я пишу блог, тому для мене в ньому є свої сенси. Навіть якщо його ніхто не буде читати, мені буде достатньо того, що я його пишу.

Для цього є як мінімум 5 сенсів:

1. Розмова з собою. Я інтроверт. Мені подобається проводити час наодинці. Я швидко втомлююся серед людей. Наодинці я люблю поговорити з собою. А саме блог дає даю можливість. І це корисніше ніж просто розмова в голос або подумки. Чому? Дивіться наступний пункт.

2. Написання вмикає інші процеси мислення. Коли пишемо, ми міркуємо інакше — більш послідовно і глибоко. Спробуйте знайти відповіді на питання міркуючи в голос, а потім на ту саму тему поміркуйте текстом. Ви самі відчуєте різницю у якості мислення. Я намагаюся якнайчастіше міркувати текстом. Від цього і народжуються пости й статті.

3. Задоволення. Написання текстів доставляє мені задоволення. Мені подобається натискати клавіші й бачити як літери перетворюються на слова, а слова на речення. Як текст збільшується і наповнюється думками. Як в ньому народжуються нові сенси.

4. Люблю порядок. Текст — це про впорядкованість думок і сенсів. Процес написання тексту схожий на наведення порядку у шафі, коли ви дістали звідти всі речі й знову їх туди пхаєте, але вже так, щоб це було зручно для всіх. Крім того, процес написання тексту наводить порядок в голові, допомагає виділити головне і прибрати зайве.

5. Це комусь дійсно корисно. Іноді мені пишуть повідомлення або коментарі про те, що якийсь давній текст допоміг розв’язувати складне питання. А комусь це просто доставило задоволення. Це приємно, коли що я відчуваю, що користь від моїх текстів отримую не тільки я.

А ще мені треба практикувати написання українською — набиратись досвіду ))

У всього є сенс. А якщо його нема, треба знайти, або змінити справу. Це нормально.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.