Чом я веду блог, якщо його майже ніхто не читає

Чом я веду блог, якщо його майже ніхто не читає

Я вважаю, що у всього має бути сенс. Ми для чогось народжуємось, виростаємо, обираємо справу і в один момент, перестаємо її робити, щоб обрати іншу. І помираємо ми теж для чогось. І кожен ранок продираємось не просто так.

У всього є сенс. І я пишу блог, тому для мене в ньому є свої сенси. Навіть якщо його ніхто не буде читати, мені буде достатньо того, що я його пишу.

Для цього є як мінімум 5 сенсів:

1. Розмова з собою. Я інтроверт. Мені подобається проводити час наодинці. Я швидко втомлююся серед людей. Наодинці я люблю поговорити з собою. А саме блог дає даю можливість. І це корисніше ніж просто розмова в голос або подумки. Чому? Дивіться наступний пункт.

2. Написання вмикає інші процеси мислення. Коли пишемо, ми міркуємо інакше — більш послідовно і глибоко. Спробуйте знайти відповіді на питання міркуючи в голос, а потім на ту саму тему поміркуйте текстом. Ви самі відчуєте різницю у якості мислення. Я намагаюся якнайчастіше міркувати текстом. Від цього і народжуються пости й статті.

3. Задоволення. Написання текстів доставляє мені задоволення. Мені подобається натискати клавіші й бачити як літери перетворюються на слова, а слова на речення. Як текст збільшується і наповнюється думками. Як в ньому народжуються нові сенси.

4. Люблю порядок. Текст — це про впорядкованість думок і сенсів. Процес написання тексту схожий на наведення порядку у шафі, коли ви дістали звідти всі речі й знову їх туди пхаєте, але вже так, щоб це було зручно для всіх. Крім того, процес написання тексту наводить порядок в голові, допомагає виділити головне і прибрати зайве.

5. Це комусь дійсно корисно. Іноді мені пишуть повідомлення або коментарі про те, що якийсь давній текст допоміг розв’язувати складне питання. А комусь це просто доставило задоволення. Це приємно, коли що я відчуваю, що користь від моїх текстів отримую не тільки я.

А ще мені треба практикувати написання українською — набиратись досвіду ))

У всього є сенс. А якщо його нема, треба знайти, або змінити справу. Це нормально.

2 ответа к «Чом я веду блог, якщо його майже ніхто не читає»

 1. Доброго дня, пане Юрію. Скажіть, про що можна можна писати в своєму блозі, якщо я нічого не рекламую, в мене немає інтернет — магазину? Кому цікаві мої думки? Де брати фото для постів? Не можна ж себе фотографувати весь час. Та й вік, чесно кажучи не той, щоб себе рекламувати. Які є ще способи заробітку для тих, кому за 45 +? За фахом я вчитель. Зараз роботи немає, виїхали з окупації. Чим я можу заробити реально?
  Дякую, якщо приділите мені увагу.

  1. Дякую за запитання, Оксана. Я пізніше зроблю про це окремий матеріал. А зараз коротко.

   — Пишіть про те, від чого отримуєте задоволення. Ваші думки цікаві тим, хто так само отримує задоволення від тієї ж теми.
   — Не обов’язково фотографувати себе постійно. Можна робити фото речей і процесів, про які ви пишете.
   — Немає віку, який не підходить для ведення блогу. Багато людей в західних країнах, виходячи на пенсію і починають вести блоги. Багато з низ стають успішними. Хтось про життя на пенсії, хтось про смачні рецепти, дехто про свої хобі. Раджу пошукати на західних сайтах приклади.
   — Ну а якщо треба заробити швидко, використовуйте свій досвід. Репетиторство, наприклад.

   Це якщо коротко. Згодом зроблю детальний матеріал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *