Чому я працюю в компанії й продовжую фрілансити

НОВИЙ ІНСАЙТ

Я працюю маркетологом в тренінговій компанії NewRealGoal. Ми навчаємо інші компанії різним софт навичкам: лідерство, комунікація, емоційний інтелект тощо. Це не тема поста.

Майже весь час за всі 11 років дистанційної роботи я працював у форматі штат+фриланс. Мені так хотілось. Навіть якщо грошей у штатній роботі було достатньо.

До цього дня я вважав, що хочу саме так тільки тому, що це розвиває кругозір. Зазвичай працюючи в компанії ми глибоко розуміємо тільки одну тему. На штатній роботі я добре розумію що таке корпоративне навчання і можу писати про це тексти й листи, а також створювати рекламу.

Фриланс дозволяє торкатися різних інших тем і бути в курсі всього: наприклад зараз у мене два великі проекти: школа англійської мови та інноваційна компанія, яка допомагає автоматизувати роботу складів (типу Амазона, де роботи сортують вантаж і розносять по складу). Це дійсно цікаво і розвиваючи. Але я це роблю більше не для розвитку кругозору. А ось чому ↓

Я зрозумів, що мені, як і будь-якому примату, подобається почувати себе у безпеці. А гроші зараз і завжди були для мене елементом безпеки. У мене двоє дітей, за яких я відповідаю. Іноді хтось хворіє, хтось хоче смачненьке, комусь треба новий одяг. І я хочу, щоб у них завжди все було. Це якщо говорити тільки про дітей. Є ще різні умовні «кошики», які треба поповнювати, щоб відчувати безпеку: комуналка, авто, правильне харчування, вітаміни, дозвілля… ну ви зрозуміли.

І ось. Мені потрібен фриланс паралельно зі штатною роботою, тому що так я відчуваю захищеність. Якщо зненацька компанія перестає функціонувати, у мене будуть ще свої клієнти, завдяки яким я проводжу відчувати безпеку.

Саме це мені дуже допомогло, коли почалась війна. Фриланс мені допоміг. І моя сім’я майже не відчула економічних змін. Місцями довелося затягнути пояси, але головне що діти цього не відчули. А це для мене головне.

Формула «фриланс + штат» необхідні мені для відчуття безпеки. Ось такий інсайт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *