Де успіх фрилансера

За 11 років роботи на фрилансі я прийшов до однієї простої істини що до успіху на фрилансі.

Знаєте, як стати успішним фрилансером? Дуже просто.

ДОСТАТНЬО НОРМАЛЬНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ.

Якщо слідувати цьому правилу, все буде добре — будуть проекти, замовники та зріст.

Безумовно, треба вчитися, іноді читати нові книжки по професії, ходити на конференції, щоб дізнатися нове, або просто покайфувати.

Але будьте певні ось у чому. Щоб заробляти достатньо на життя, не треба постійно вчитися і чекати, поки ви будете знати більше ніж інші. Базових знань достатньо, щоб почати працювати. Далі просто напрацьовується досвід.

Часто підприємець, який замовляє у копірайтера текст, може сам його написати, але він скоріше за все цьому не вчився. Він не хоче витрачати на це час. У нього є для вирішення більш важливі питання бізнесу.

Він просто хоче текст, хоче вчасно й щоб текст був непоганий.

Деякі фрилансери бояться, що напишуть текст, який не сподобається клієнту. Скажу вам що це нормально. Жодного разу не було такого, щоб я написав текст, і клієнт одразу сказав «вау, це саме те що треба». Якщо і казав, то був неправий. Будь-який текст можна зробити цікавіше, глибше, краще.

Ітерації (поетапне корегування результату) — норма на фрилансі. Написали текст, показали, отримали зауваження, поправили, показали … ЦЕ НОРМАЛЬНИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС.

До успіху приходять фрилансери, які діють. Не бояться писати погано, а пишуть погано, щоб потім покращити те, що написали.

Все буде добре. Дійте, друзі. Коли дієш, все здається простіше, ніж коли просто думаєш, що все складно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.