Діяльність — це не продуктивність

Багато людей, усвідомлюючи обмеженість часу, намагаються зробити якомога більше. Вони одночасно виконують кілька завдань і бігають у божевіллі. Зазвичай усе, чого вони домагаються — це більшої багатозадачності та більшого божевілля.

Робити більше справ — це не те саме, що досягати.

Діяльність — це не продуктивність.

Показання того, наскільки людина зайнята, не означає, наскільки важливі речі вона робить. Радше, це може вказувати на те, що ми втратили контроль над часом, стали рабами своєї поштової скриньки і маємо «павлівську» реакцію на наполегливість повідомлень.

Ключ з цієї в’язниці зосередженість на важливому.

.

Дві підказки:

💊 1. Ми повинні витрачати час на те, що можемо робити краще, ніж більшість людей.

Деякі сфери діяльності прості. Наприклад, бути чоловіком чи дружиною або батьком. Оскільки за визначенням ми повинні бути в змозі робити це краще, ніж інші люди.

Однак для багатьох завдань, які ми виконуємо, важливо запитати, чи можемо ми передати їх на аутсорсинг, делегувати або знайти колегу, який є кращим за нас, щоб ми могли зосередитися на тому, що в нас виходить найкраще.

💊 2. Ми повинні спробувати вибрати, як проводити час, таким чином, щоб домогтися позитивного результату: отримати фінансову винагороду, навчитись чогось нового, допомогти комусь іншому або команді стати кращими, або просто отримати задоволення від отриманого досвіду.

.

Саме час, який люди зазвичай не вимірюють, є найбільш значущим з усіх ресурсів.

💊 Зрозумійте, що для вас дійсно важливо, поки не стало надто пізно.

.

Безпечної вам ночі і ефективного початку тижня.

Дякую, що ви поруч.

Дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *