10 елементів в шапці лендінгу, які допомагають продавати ваші товари та послуги

Користувач приходить на сайт, щоб знайти розв’язання проблеми. І якщо шапка лендінгу з перших секунд не показує це рішення, то користувач йде геть.

Задача першого екрана — переконати користувача, що він прийшов у правильне місце.

В цій статті список елементів, які допомагають показати користувачу розв’язання проблеми одразу, як тільки він прийшов на сайт.

1. Логотип в шапці

Логотип
Логотип в шапці лендінгу

Логотип допомагає клієнту запам’ятати компанію. Це не перший елемент, на який він звертає увагу, але надважливий. Пізніше, коли ви будете більше взаємодіяти з клієнтом, логотип зіграє роль на вашу користь — клієнт буде обирати вас, якщо в його пам’яті логотип буде асоціюватися з хорошим сервісом і якісним продуктом.

2. Контактний блок в шапці лендінгу

Контактний блок в шапці лендінгу
Контактний блок в шапці лендінгу

Тут має бути телефон, посилання на месенджери, а також кнопка «замовити дзвінок».

Корисно мати на сайті швидкий спосіб зв’язатися з вами. Іноді клієнт не хоче витрачати час на вивчення інформації на сайті, а хоче одразу поспілкуватися і зробити замовлення.

Деякі підприємці нехтують цим блоком. Але він обов’язково має бути.

3. Оффер: Заголовок, підзаголовок, надзаголовок у шапці лендінгу

Оффер
Оффер в шапці лендінгу

Це один з найважливіших елементів, який мае показувати шапка лендінгу. Він відповідає на запити клієнта:

  • «Де я?»
  • «Навіщо це мені?»
  • «Яку користь я можу тут отримати?»

Якщо відповіді на ці питання є, клієнт мотивований продовжити вивчати сайт — оффер свою задачу виконує. Якщо ні — тоді й решта інформації на лендінгу може не приносити ніякої користі. Тому робіть крутий оффер.

4. Конверсійна дія у шапці лендінгу

Конверсійна дія
Конверсійна дія у шапці ленінгу

Це може бути кнопка, або одразу форма, яку клієнт заповнює, щоб отримати бонус, який сайт йому обіцяє. Наприклад, знижка, подарунок. Або просто форма, яку треба заповнити, щоб придбати продукт.

5. Кадр герой у шапці лендінгу

Кадр-герой
Кадр-герой у шапці лендінгу

Прямо на першому екрані рекламного сайту користувач має не тільки прочитати, але і побачити те, що відповідає його запиту. У нього є проблема і він шукає рішення. Кадр герой допомагає швидко це рішення знайти.

Це може бути людина з продуктом у руках, або відеоролик, який демонструє розв’язання проблеми. Також це може бути людина, яка транслює емоцію розв’язання проблеми.

Так само це може бути слайдер із підбіркою результатів використання продукту або послуги.

Що саме показувати, залежить від того, що ви продаєте.

6. Меню в шапці лендінгу

Меню у шапці лендінгу
Меню у шапці лендінгу

Тут все просто. Меню допомагає швидко пересуватись по сайту. Якщо сайт великий, варто закріпити меню у верхній частині екрана, щоб воно завжди було перед очима користувача, куди б він не перемістився.

7. Соціальні докази у шапці лендінгу

Соціальні докази
Соціальні докази у шапці лендінгу

Коли шапка лендінгу демонструє соціальні докази, користувач повірить в те, що продукт, який ви пропонуєте на сайті, дійсно корисний. Наприклад, це можуть бути факти про те, скільки людей вже скористалися продуктом, статистичні дані про результати роботи продукту, згадування продукту або компанії у відомих виданнях.

8. Таймер у шапці лендінгу

Таймер у шапці лендінгу
Таймер у шапці лендінгу

Таймер допомагає скоріше прийняти рішення про замовлення. При цьому він ніби трішки лякає клієнта і попереджає, що якщо той не встигне купити продукт зараз, то може втратити додаткову знижку, або промокод. Також, замість таймера може бути кількість товарів, які залишилися на складі. Це мотивує зробити замовлення саме зараз.

9. Іконки соцмереж у шапці лендінгу

Іконки соцмереж
Іконки соцмереж у шапці лендінгу

Іноді люди хочуть розповісти про корисний продукт своїм друзям і знайомим. Іконки соцмереж допомагають зробити цей процес зручним. Наявність іконок на сайті підвищує ймовірність, що про продукт дізнаються більше людей.

10. Калькулятор у шапці лендінгу

Калькулятор у шапці лендінгу
Калькулятор у шапці лендінгу

Це може бути дуже корисним доповненням. Завдяки калькулятору користувач одразу може почати взаємодію з сайтом. Можливо ви бачили калькулятори на сайтах які продають металопластикові вікна, або пропонують кредити.

Резюме: якою має бути шапка лендінгу

Ці 10 елементів можна ефективно розмістити в шапці лендінгу, щоб одразу зробити сайт максимально переконливим для клієнта, який обирає де саме придбати продукт, щоб точно отримати те, що йому потрібно.

Не обов’язково ліпити всі ці елементи на сайт. Іноді їх може бути забагато й у вас вийде не сайт, а збірка рекламних технік які, навпаки, будуть відштовхувати клієнта від прийняття рішення на вашу користь.

Тепер ви знаєете, якою має бути шапка лендінгу. Підходьте до роботи з розумом і обирайте ті елементи, які з більшою ймовірністю будуть корисними для вашого бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.