Концепція Мартіна Скорсезе у мистецтві

На початку кар’єри Мартін Скорсез оприлюднив концепцію, яка дала йому змогу домогтися успіху в Голлівуді, не зраджуючи своїм цілям.

💊 Концепція звучала так: «Один для них, один для мене». 

Скорсезе режисирував один фільм, який користувався популярністю у масового ринку, а потім використовував отримані за фільм гроші для фінансування власного фільму.

Нині у Скорсезе є і гроші, і репутація, що дає змогу працювати тільки над проектами, які його страшенно хвилюють, але його підхід до кіновиробництва «Один для них, Один для мене» дозволив домогтися успіху в Голлівуді без шкоди для свого творчого я.

Кожен художник якоюсь мірою продається.

  • 💡 Репер Jay-Z одного разу пішов працювати керівником в Universal Music, щоб отримати 100% право власності на свої треки.
  • 💡 Письменник Денис Джонсон одного разу погодився написати книжку коротких оповідань в обмін на 10 000 доларів, щоб позбутися податкових боргів.
  • 💡 Художник Пабло Пікассо одного разу написав ескіз Золотого орла для Xerox, щоб рекламувати свою новітню копіювальну машину.

💊 Найуспішніші музиканти, художники та письменники світу визнають, що для того, щоб мати свободу створювати мистецтво, яке вони хочуть, вони повинні мати необхідні кошти. І що для отримання цих коштів вони повинні бути готові в чомусь піти на компроміс.

Працювати на когось заради грошей — шкідливо для власного майбутнього.

💊 Варто знати, якій справі хочемо присвятити життя, або найближчий його проміжок, і використовувати роботу на когось, як один з інструментів для досягнення мети.

Один для них, один для мене…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *