Спосіб мислення для створення контенту у 2023 році / Гарі Вайнерчук

Я подивився виступ Гарі Вайнерчука про те, як створювати контент у 2023 році. Мені сподобались його думки і я вирішив вкрасти їх для блога й доповнити для читачів.

Гари Вайнерчук

Гарі Вайнерчук — американський серійний підприємець, письменник. Автор бестселерів The New York Times. Став відомим, як провідний знавець вин, який перетворив тримільйонний сімейний винний бізнес на підприємство, яке приносить 60 мільйонів доларів на рік. Набув широкої популярності, ставши новатором у сфері цифрового маркетингу й соціальних мереж і керуючи нью-йоркськими компаніями VaynerMedia і VaynerX.

1. Приносьте користь аудиторії, щоб змусити їх робити те, що ви хочете.

2. У вас не виходить нічого продати, тому що кожен пост, який ви публікуєте, егоїстичний. Нікому немає діла до того, що ти купив нове вбрання.

Гарі наголошує на тому, що багато підприємців й блогерів, які хочуть досягти успіху, роблять не те, що варто робити. Замість того, щоб давати читачам щось корисне, вони публікують світлини й відео зі свого життя, нове вбрання, події.

Замість цього треба робити більше акцент на корисний контент. При цьому я вважаю, що особисте життя теж треба розкривати у соцмережах, тому що це робить вас ближче до людей.

3. При публікації кожного поста я запитую: навіщо це комусь дивитися? Що в цьому корисного для нього? Чому йому це сподобається? Що в цьому хорошого?

4. Я просто шукаю ідеї, як розповісти одні й ті самі речі різними способами.

5. Я сьогодні буду летіти на приватному літаку, але ви не побачите жодної фотографії з цього. Тому що коли люди бачать, як ти літаєш на приватному літаку, вони хочуть показати тобі хуй.

6. Поки успіх ґрунтується на лайні, яке ми купуємо, ми програємо.

Щоб набирати популярність в соцмережах не варту хизуватися своїми покупками, айфонами, нарядами й різними оновленнями, які ми хочемо просто показати, щоб отримати лайк. Це всіх бісить. Замість цього можна розказати корисну історію про те, що саме ви зробили, щоб дозволити собі купити айфон, авто, будинок. Як ви на це заробили і як ваш успіх можуть повторити ваші підписники. Допомагайте їм.

7. Якщо інстаграм перестав тобі додавати підписників і ти думаєш, що він зламався — ні, це ти зламався. Інстаграм не веде вас до депресії. Це у вас і є депресія. Якщо ти почуваєшся погано від Інстаграму, видали його і я тобі обіцяю, що тобі буде все так само погано.

8. Ваші публікації — це одна велика гра невпевненості в собі й незахищеності.

9. Наша самооцінка загорнута в продукти, які ми купуємо і думки інших людей.

10. Ми живемо в глибоко егоїстичному стані, намагаючись зігнутися перед людьми, створюючи контент, який не приносить цій людині ніякої цінності.

11. Причина, через яку ви не публікуєте те, що потрібно, в тому, що ви турбуєтеся про те, що скажуть люди. Ви самі собі кажете «ні» ще до того, як почали щось робити.

Страх перед оцінкою — один з найсильніших блоків багатьох людей. В той час коли майже всім на нас начхати, ми приписуємо собі статус точки уваги: ніби всі постійно нас дивляться, оцінюють й чекають нових кроків, щоб оціни. При тому ми думаємо, що шукати будуть саме негативні моменти в наших публікаціях. А насправді ми не такі важливі, щоб люди так переймалися про нас.

12. Не вирішуйте хороші ви чи ні. Нехай ринок вирішує.

13. Не говоріть про речі, про які ви не знаєте. Це дико.

14. Нічого не робить випадково, для приколу чи сміху.

Тут я не згоден. Іноді можна бути придурком, смішним і прикольним. А випадковість часто взагалі рухає прогрес. Багато корисних й крутих продуктів були створені саме випадково. Випадковість підсилює креативність. А креативність — один з двигунів людства у майбутнє.

15. Коли ти боїшся, що хтось з анонімів скаже, що ти маєш поганий вигляд, тобі потрібно витратити 7 годин на макіяж, щоб опублікувати пост. Це безглуздо.

16. Якщо я завтра помру, я отримаю приблизно 8 годин великої любові в соцмережах. І все.

17. Це надважливе відчуття, коли ти думаєш, що ти найкращий і водночас знаєш, що ти нічого не важиш.

 

18. У вас велика проблема від негативних відгуків, тому що ви дуже радієте позитивним відгукам. Позитивні відгуки роблять тебе вразливим. Це пристрасть до позитивного підкріплення.

Відбувається приблизно таке:

🤩 «Ти дуже красива»

🥰 «ти дуже красива»

😘 «ти дуже красива»

🤬 «Ти потвора»

Це спустошує.

😎 «У тебе все так виходить»

🥳 «Ти такий молодець»

😇 «Як прекрасно ти це робиш»

І коли ти робиш помилку, хтось каже:

🤬 «Ти довбаний невдаха».

І тоді ти зупиняєшся і впадаєш у депресію.

19. Засунь два пальці собі у вуха, щоб ніколи не чути нічого цього. І ти будеш щасливий вічність.

20. Щойно ви оточите себе оптимізмом, а не негативом, почнуть відбуватися чудеса.

Варто звертати увагу на те, що саме хочуть читати й дивитись ті, хто за вами слідкують. При цьому не реагувати на пустий негатив й не дуже радіти позитиву зі сторони підписників. Замість цього варто вивчати й аналізувати цей зворотний зв’язок й робити висновки. Пізніше ці висновки перетворювати в дії й використовувати це для розвитку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *