Лайфхак: 5 секунд до дії

Мел Роббінс розробила просту техніку під назвою «Правило 5 секунд», яка може допомогти вам подолати бар’єри та вжити негайних заходів.

Ідея проста: коли вам треба змусити себе діяти відповідно до ваших цілей, порахуйте від п’яти до одного і вживіть негайних заходів.

🟢 5-4-3-2-1… ДІЯ.

💡 Логіка в тому, що, коли ви даєте собі надто багато часу на обмірковування й оцінювання ситуації, ваша природна установка на захист від дискомфорту повільно просочується в процес ухвалення рішень. І займає там керуючу позицію.

Правило 5 секунд діє як примусове відключення цього фактору — не треба нічого обмірковувати, ви просто починаєте діяти.

Це може чудово спрацювати в ситуаціях ранкових підйомів для тих, хто не може встати вранці, коли дзвонить будильник, а просто вимикають його.

💊 Після того, як вимкнули будильник, порахуйте від 5 до одного і дійте — підводьтеся і починайте день. Просто поставте ноги на підлогу і встаньте.

🥵 Чую голос скептика, який вимикає будильник і забуває почати рахувати.

Для вас спрацює наступний метод ↓

💊💊Запишіть на диктофон свій голос, який рахує від 5 до 1 і потім говорить «ПОЧИНАЙ ДІЯТИ». Налаштуйте смартфон так, щоб цей трек вмикався замість треку, який у вас зараз стоїть, як мелодія будильника.

Тоді вам навіть не треба буде вимикати будильник. Вимкнете його після того, як встанете на ноги.

Якщо і тут виникають сумніви в ефективності методу, кладіть цей будильник на таку відстань, щоб вам довелося підвестися і йти до нього.

Це просто — і це працює.

Дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *