Люди глушать голос покликання

Мені сподобалась цитата Хосе Ортега-і-Гассета, яку я зустрів у книзі «Майстер гри»

«Серед різних можливих програм існування людина завжди знаходить одну, яка є притаманною саме їй, справжнім її існуванням. Голос, що вказує їй на це справжнє існування, називають покликанням.

Але люди здебільшого присвячують себе тому, щоб заглушити цей голос покликання, і відмовляються його чути. Вони примудряються здійняти шум усередині себе… щоб відвернути власну увагу і не почути його; і обманюють себе, підміняючи самого себе, фальсифікуючи свій життєвий шлях».

Хосе Ортега-і-Гассет

Відгукнулось тому, що я саме зараз дуже щільно намагаюсь знайти себе у цьому світі. Останні роки ясно відчуваю, що в мене все виходить і я на вірному шляху. Але пазл ще не зібраний. І мені дуже цікаво, що там буде далі.

Процес пошуку себе важливий, оскільки він може призвести до особистісного зростання, самоусвідомлення та більш повноцінного життя.

Здається, коли я дійсно пізнаю себе, я зможу приймати кращі рішення, мати здоровіші стосунки та виявляти токсичні риси.

Самопізнання допоможе зрозуміти свої цінності, переконання та мотивації, а також сформувати позитивний погляд на життя. Воно також може допомогти визначити сфери, які потребують вдосконалення, і поставити точніші цілі на решту життя.

Переваги самопізнання безмежні, і їх може відчути будь-хто в будь-який час.

Шлях до самопізнання є безперервним і вимагає самоусвідомлення, рефлексії та самоаналізу.

Існує багато порад і вправ, які допоможуть у самопізнанні, наприклад, проводити час на самоті, досліджувати нові хобі чи інтереси, ставити собі більше запитань.

Я намагаюся проводити рефлексію своїх дій, медитувати щодня і вести щоденник. Здається, це допомагає.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *