Найкраще творять насичені

О 2001 році Рей Бредбері виступив з доповіддю «Говорити правду».

 

Він запропонував щовечора читати:

  • одне оповідання
  • один вірш
  • один нарис

💡 І додав, що якщо ви будете робити це наступну 1000 ночей, у вас буде нескінченна кількість ідей.

Ось ще важливі думки Бредбері до теми:

… «Для того, щоб зберегти музу, ви повинні себе збагачувати їжею. Якщо ми будемо сидіти підсвідомо на дієті, то як тоді скласти меню?»

… «Я годував свою музу рівними частинами сміття та скарбів. Це часто включало комікси, телешоу, книги, журнали, газети, п’єси та фільми.»

… «Ніщо не втрачається, ви повинні протистояти бажанню викинути речі, які так багато значили для вас, коли ви були молодшими».

… «Найважливішим є постійна гонитва за коханням».

… «Постійним залишається: пошук, знаходження, захоплення, любов, чесна реакція на наявні матеріали, якими б пошарпаними вони не здавалися одного дня, коли ми озирнутися назад»

🧔🏻 Мені подобаються ці думки. Вони резонують зі мною. Саме тому зараз я насичую себе якісними відео з Ютубу, щоб взяти кращі ідеї для своїх нових відео.

Моя мета — створювати контент таким, щоб він був не тільки корисним, але і розважальним. Але я не хочу дати глядачу розвагу, я використовую це з ціллю допомогти йому отримати користь.

Формат контенту став не менш важливим за зміст. Тепер навіть найкорисніше відео поглине в забуття, якщо формат буде нудним.

І в мене це виходить саме завдяки тому, що я кожен день уважно дивлюсь якісний відеоконтент. Під час перегляду відео під рукою завжди конспект. Я занотовую всі корисні думки, які прилітають в голову. І потім розгортаю їх до ідей.

❇️ ПОРАДА: Якщо у вас є мета, подумайте, як ви можете насичувати себе кожен день, щоб отримувати ідеї для її реалізації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *