Навіщо мені проект «Петля»

Навіщо мені проект «Петля»

1. Психологічна необхідність. У мене стільки накопичилось інструментів, порад і лайфхаків, що я відчув необхідність їх віддавати, щоби звільнити всередині себе місце для нового.

2. Практика української мови. Я хочу більше розмовляти українською. Пишу я і так достатньо, а ось говорю не так багато, тому вирішив запустити для себе проект, у якому буду говорити, чути свої помилки та виправляти себе, щоби говорити краще.

3. Терапія. Коли я проговорю речі, які зі мною відбуваються, я їх інакше осмислюю — глибше й із різних сторін. Планую багато особистих історій із минулого, які вплинули на те, ким я є, яким був раніше й що роблю, щоби змінюватися. Ще ця терапія допомагає зрозуміти, що я нормальний. І для кожного, хто вважає себе дивним, дає зрозуміти, що він теж нормальний. Або що ми всі дивні один для одного й що це теж нормально.

4. Народження ідей. Коли я проговорю важливі для себе питання, народжуються нові ідеї, які підказують, що далі з цими питаннями робити.

Це чотири основні причини старту проекту. Те що мене мотивує рухатися далі. Поки що проект хаотичний. Але кожен раз, коли я думаю про наступні випуски, починаю бачити цілісну картину того, що має зліпитися з цього. І мені це подобається. Впевнений, багатьом людям теж буде по душі.

Відкрию трохи середини: з’явилася ідея створити круг цього тусовку, де кожен може бути собою, спілкуватися, ділитися проблемами й порадами, допомагати один одному. Якщо вийде, буде круто.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *