Обирайте завдання з вечора

Перед тим як завершити робочий день, заздалегідь заплануйте список справ на завтра. Подивіться, що встигли зробити сьогодні й оберіть завдання, які треба доробити або почати робити завтра з самого ранку.

⭐️ Таким чином ви з початку дня розумієте, як буде влаштований ваш день. Відчуваєте контроль над ним й своїм життям. Це дає впевненість, яка відображається на кожній справі, яку ви робите.

Коли з вечора ви знаєте, що будете робити завтра, під час сну мозок вже може почати працювати над новими ідеями, щоб допомогти вирішити складні завдання.

💡 Мабуть, у вас вже були ситуації в житті, коли ви не можете вирішити важливе завдання, думаєте про нього цілий день й ніякого путнього рішення не приходить. Але наступного ранку навіть не треба нічого шукати й вигадувати — рішення в голові вже є. Воно просто там з’явилось. Це тому, що ви з вечора планували зайнятися ним сьогодні.

Це чудово працює.

Крім того, це заощаджує час наступного дня. Оскільки вам не треба витрачати його на пошук рішень. Вони будуть приходити швидше.

💊 І ще один плюс. Коли ви з вечора знаєте, що будете робити зранку, легше встати з ліжка з першим будильником, не переставляючи його на 10 хв вперед 5-7 разів.

Ви одразу встаєте, тому що знаєте навіщо.

Тому з вечора обирайте, що будете робити завтра й виписуйте це в окремий список. Можна запланувати одразу весь день, а можна обрати тільки одну важливу справу, з якої варто почати. Решту справ можна спланувати, коли зробите цю важливу справу.

Я обрав другий варіант: з вечора планую найважливішу справу, прокидаюсь, вмиваюсь і одразу приступаю до виконання.

Спробуйте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *