Про мене

Вперше я наклав у штани, коли мені було п’ять років. Того дня мама з татом купили мені гарний білий костюм: шорти із футболкою. Я одразу його одягнув і вийшов у двір гуляти. Ми жили на четвертому поверсі. Спускаючись сходами, я поглядав униз, щоб помилуватися, як гарно костюмчик на мені виглядає.

Зазвичай дитині є чим зайнятися у дворі. Навіть якщо не хочеться, цікаве завдання саме знаходить учасника. Але цього дня я просто ходив двором, демонструючи себе в новому білому костюмі.

За годину прогулянкової демонстрації відчув, що хочу до туалету по великому. Не сильно, лише на початковій стадії бажання. Вам знайомого це відчуття: легкий дискомфорт, але час ще є, тому можна не поспішати. Вирішив ще трохи погуляти. Це була помилка. Треба було одразу йти додому.

Через хвилин десять прийшло відчуття, що треба бігти. Але на цій стадії швидко пересуватися стало небезпечно. Організм давав зрозуміти, що краще не робити різких рухів. Я йшов до під’їзду дуже повільно, ніби ніс маленьку боєголовку, яку треба доставити до пункту призначення, щоб ніхто не постраждав. Це був надзвичайно важкий шлях.

До під’їзду вдалося дійти без наслідків. Я почав підніматися сходами. З кожним кроком напруга зростала. Я плавно, напружуючи необхідні м’язи, подолав перший поверх, потім другий, третій та …

Між третім і четвертим поверхом почув звук, який знайомий кожному. Ви ж знаєте, як звучить водостічний кран, у який подали воду після перерви на кілька годин. Звук, коли вода біжить по порожніх трубах і пробивається назовні упереміш з повітрям. Ось цей звук я й почув. Повільно йти вже не було сенсу. Я розслабився, подолав останній проліт, зайшов додому і вигукнув: «мамо, я обісрався».

Мама не лаялася, не сміялася. Мудра. Вона просто розділа мене, помила, переодягнула у старі шорти та футболку, а потім відпустила далі гуляти.

Це був перший раз, коли я наклав у штани. Другого поки що не було. Сподіваюся, не буде.

Чому я розповів цю історію? Хочу бути чесним та відкритим перед читачами. У світі багато фейкогового та сумного контенту, від якого всі втомилися. Ну і, звісно, ​​це весело. Поки писав історію, сам сміявся. Пам’ятаю все це як зараз. Іноді ми її згадуємо всією сім’єю. І теж сміємося. Раніше про це знали невелика кількість людей, а тепер знають усі. Це чудово. Мабуть…

Про мене

Про мене

Мене звуть Юрій Гальмаков. Я автор та маркетолог. Працюю віддалено більше 10 років і радий цьому.

Пишу статті та рекламні тексти для клієнтів та створюю сайти.

Одружений, двоє дітей. Це моє джерело енергії.

У блозі розповідаю про те, як працюю та живу, віддаю знахідки. Іноді проводжу курси, вебінари та тренінги для спеціалістів.

Найбільша проблема, з якою я зіткнувся останнім часом, — пошук свого шляху. Після 30 років виникло відчуття, що я заблукав. Начебто все йде добре і рівно, але є відчуття дискомфорту, ніби я зайнятий не своєю справою. Тому я почав вивчати психологію та пробувати себе у нових заняттях.

Наприклад, почав грати на гітарі та писати пісні, створив інтернет-магазин, почав писати оповідання та навіть робити вироби з гіпсу. Просто щоб відчути себе у нових справах. І все з перерахованого приносить мені задоволення.

Побічний ефект того, що я зайнятий не своєю справою, — брак грошей. Я не скаржусь. Грошей вистачає для комфортного життя сім’ї. Але хочеться подорожувати та балувати тих, кого люблю. А це не завжди зручно щодо фінансів. Тому в блозі я пишу ще й про гроші та способи їх заробити, щоб самому розібратися у питанні та передати ці знання іншим.

Моя головна мета – почати жити повноцінним життям. З достатньою кількістю грошей, комфортом та інтересом. Із задоволенням дивитись, як мої діти насолоджуються щастям життя, а люди, яким я допоміг, із задоволенням продовжують свій шлях. Моя мета – допомагати. Я отримую від цього найбільше задоволення.Якщо я поверну з цього шляху або не зможу йти по ньому з різних причин, швидше за все мене наздожене важка депресія. Вона остаточно виведе з гри, і я залізу в глибокий запій без бажання розбиратися в ситуації. Тому я намагаюся триматися за свій шлях та вносити корективи, коли свідомість видає підказки.

На шляху до себе мені заважає інформація, якої стало надмірно багато. Ймовірно, ви теж помітили, як складно буває зосередитися на важливому, коли є статті, реклама, ютуб, інстаграм, телеграм… і кожен намагається донести користь, яку сам вважає за користь. Але для кожного користь різна. Ми не можемо бути корисними для інших людей, якщо не знаємо, що саме для них за їхніми відчуттями може бути корисним.

Тому я навчаюсь жити в цьому потоці інформації та зберігати фокус на важливому — шлях до себе та допомогу іншим.

Вперше я задумався про пошук шляху приблизно на початку 2020 року. Гостро відчув потребу знайти себе. Мені стало нудно та сумно від відчуття, що я живу не своє життя. Адже є люди, які до глибокої старості так і не розібралися, чим хочуть займатися. Або розібралися, але так і не зробили першого кроку. Вони вважають, що вже пізно чи бояться, що не вийде.

Я вирішив діяти.

Мабуть, ви зі мною погодитеся в тому, що кожен заслуговує бути щасливим. Але ми з вами незаслужено позбавлені щастя. Багато хто з нас.

А щастя кожного завжди чекає на шляху, якщо шлях обраний вірно. Це одна з основних причин моїх дій – я хочу бути щасливим і хочу, щоб усі були щасливі. Єдине, чого гостро не вистачає — час. Його завжди мало. Тому я намагаюся діяти і пробувати різне, доки можу, і настільки добре, наскільки можу.

Головне правило життя — діяти, поки є сили та можливості. Тому що одного разу настане момент, коли їх вже не вистачатиме.


Щоб не пропускати публикації, підпишіться.

Якщо хочете поговорити, оберіть спосіб на сторінці контактів.

Дякую, що завітали. До зустрічі.


Сертифікати, дипломи, фото

Сертифіка про завршення курсу по веб-розробці. Навячився якісно розробляти сайти, щоб вони грамотно відкривалися й працювати в усіх браузерах на всіх пристроях.

Сертифіка про завршення курсу по веб-розробці

Диплом про проходження навчання на курсі по розвитку особистого бренду. Цей курс проходив для себе і щоб допомагати клієнтам просувати свій бренд.

Диплом про проходження навчання на курсі по розвитку особистого бренду

Дуже великий і слкданий курс по інтернет маркетингу, який охоплював різні напрямки: тексти, рекламу, розсилки, соцмережі, будування маркетингових воронок тощо. Навчився комплексно просувати продукти і бізнеси. Захистив диплом.

Про мене

 

На одній з конфренцій зустрівся з Радиславом Гандапасом. Не міг не сфотографуватися. Це найвідоміший бізнес-тренер на пострадянському просторі.

Фото з Родиславом Гандапасом

Навчався на трерінгу з Даміром Халиловим. Це супер експерт по просуванню бизнесу через соцмережі.

Фото с Даміром Халіловим

Працював з Денисом Каплуновим. Разом розробляли рекламні текстиі матеріали для просування бізнесу клієнтів.

Про мене

Стратегічна сессія в компанії NewRealGoal, в якій я працюю маркетологом. Це найкраща команда з усіх, в яких я працював.

Про мене

Проводив майстер-клас для бізнес тренерів. Розказував, як писати тексти, щоб їх читали і підписувались.

Про мене

Наразі все. Дкую, що завітали.