🕐 4:45 — чому я прокидаюсь так рано?

З понеділка по п’ятницю я просинаюсь о 4:45 🤪. Наступні 15 хвилин вмиваю обличчя, чищу зуби, роблю каву, п’ю протеїн та вітаміни.

🕐З 5:00 до 7:30 працюю за комп’ютером. В ці години роблю найважливішу справу дня. Це чудовий час для ефективної роботи. Ніяких дзвінків, повідомлень, листів й відволікань. Суто чиста глибока робота.

Щоб не витрачати час на вибір ранкової задачі, обираю її з вечора. Тому зранку точно знаю, навіщо мені підійматися з ліжка. Знаю, що робити і як саме результат може вплинути на моє життя💰. Це мотивує прибрати ковдру й піднятися в холодний ранок, коли поруч сплять тепленька дружина з донькою.

Це дуже важкий бій: встати в холодний ранок чи обійняти тепленьких людей, яких безмежно любиш. Я встаю. І вважаю це перемогою.

У мене є майже три години для глибокої роботи. І це капець як багато. Скільки всього можна зробити.

🕐Близько 7:30-8:00 прокидаються решта членів сім’ї. Це моя перша перерва в роботі: роблю зарядку, снідаю, відводжу доньку в садок, медитую, пишу щоденник.

🕐О 10:00 знову сідаю за робочий стіл й роблю другий підхід до роботи. Виконую інші завдання по плану.

🕐О 13:30 обід. Мені пощастило. Я майже завжди обідаю з коханою. Це дуже приємний час.

🕐О 14:00 знову за роботу. До 18:00 роблю різні проекти. В більшості клієнтські, тому що все своє намагаюся зробити до обіду (моє життя важливіше, ніж клієнти).

🕐Після 18:00 — родина, спорт, вільна всячина.

🕐О 21:00 лягаю в ліжко.

Навіщо так рано підійматися?

✅ коли просинаєшся рано, в тебе є час, щоб зробити важливе для себе.

✅ кожен ранок, коли спрацьовує будильник, починається двобій: в якому перемагаєте ви, або ваше ліжко — самодисципліна проти ліні.

✅ коли встаєте по будильнику — ви перемагаєте. День ще не почався, а у вас вже є перша перемога на сьогодні. І вам буде легше перемагати протягом дня в інших справах: спорт, правильне харчування, формування корисних звичок, будь-що. Перша перемога завдає том дню. Перша поразка теж задає свій негативний тон.

А де взяти час, щоб вставати раніше?

Все просто. Подивіться на що ви витрачаєте час ввечері: серіали, тікток, ютуб, інші порожні процеси. Заберіть дві години з вечора і переставте їх на ранок.

Навіщо і як прокидатись в 4:45

На вихідних дозволяю собі поспати до 7-8 й прокинутись разом з усією родиною.

Дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *