Чому я беру гроші за першу консультацію

Багато тренерів пропонують коротку ознайомчу консультацію безкоштовно. Я ні.

Ми починаємо з консультації, яка триває 50 хвилин і коштує 50 грн.

Раніше було лише 30 хвилин, але я зрозумів, що цього недостатньо. Тому, не підіймаючи ціну, подвоїв час першої консультації.

Це в 10 разів доступніше, ніж моя звичайна консультація. Але все ж це вагома інвестиція в вас.

Для мене це означає, що всі, хто замовляє першу консультацію, налаштовані на серйозну роботу.

Я спираюся на досвід. Немає нічого менш захопливого, ніж підготуватися до сеансу, а потім сидіти й дивитися на себе у монітор упродовж 50 хвилин, чекаючи на когось, хто забув, що він замовив із вами безкоштовну консультацію.

Перша платна консультація корисна в першу чергу для вас. Коли ви її замовляєте, це означає, що ви готові до змін і готові виконувати роботу для свого майбутнього. Означає, що ви вже на вірному шляху. І ви шукаєте правильний метод або правильну людину, щоб підтримати вас, коли ви робите важливі кроки.

ПЕРША КОНСУЛЬТАЦІЯ ЦЕ НЕ ДЗВІНОК ДЛЯ ПРОДАЖУ НАСТУПНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

Правда в тому, що багато безкоштовних консультацій, які пропонує більшість коучів, зазвичай є рекламними дзвінками. На такій консультації коуч допоможе вам визначити больові точки, а також блоки та переконання, які стримують вас. Вони спонукають уявити, яким могло б бути ваше життя, якби ці проблеми було вирішено. Потім вони запропонують вам купити пакет коучингу для роботи над цими питаннями.

Це ефективна техніка продажів, тому її навчають так багато коучингових організацій. Але я не почуваюся комфортно, тикаючи в болючі місця людей, не запропонувавши при цьому негайної допомоги, якщо я в змозі це зробити на першій консультації.

Я КРАЩЕ ВИТРАЧУ СВІЙ ЧАС НА КОРИСНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НІЖ НА ПРОДАЖ КОНСУЛЬТАЦІЙ. 

І я не хочу нікого змушувати працювати зі мною, якщо це їм не підходить або якщо вони ще не готові.

Найкращий спосіб дізнатися про консультації — це випробувати їх на собі.

Клієнт отримує повну 60-хвилинний сеанс, у якому я дам якомога більше користі. Це не те саме, що серія із чотирьох консультацій протягом місяця, на яких ми глибоко пізнаємо одне одного. У рамках місяця ми можемо експериментувати, щоб знайти інструменти та стратегії, які працюватимуть для вас на все життя, і домогтися довгострокових змін. Але перша консультація дасть вам можливість дещо спробувати і побудує уявлення про те, чи підходжу я вам.

Якщо у вас є питання про консультації, я буду радий обговорити це в особистих повідомленнях, або в коментарях під цим постом.

Я НЕ ВМІЮ ПРОДАВАТИ. Я ВМІЮ ДОПОМАГАТИ

Якщо я відчую, що я не підхожу для вас, як консультант на цей момент, я чесно про це скажу.

Іноді я навіть можу запропонувати інших консультантів, терапевтів або професіоналів, які могли б допомогти краще.

Я хочу, щоб ви отримали бажані результати і відчували, що ваші інвестиції часу і грошей того варті.

Навіть якщо ми не підходимо один одному, ми обидва отримаємо щось від сеансу. Ви підете з кількома новими інструментами, ідеями, ресурсами, рекомендаціями. У мене буде цікава розмова з кимось новим. І я покрию свої витрати часу, не почуваючись зобов’язаним продавати вам ще щось.

Наші консультації — це командна рота. Ваша і моя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *