«Петля» — що це за ще один проект?

Маю намір пояснити, як придумався проект «Петля»

Є метафора про те, що життя кожного з нас — шлях, у якому ми петляємо по різних петлях. Тобто плута́ємо серед повсякденних задач, намагаємось з них виплутатися й пропускаємо момент, коли заходимо на нову петлю. І все починається заново. Це якщо пояснювати стисло чи грубо.

У цих життевих петлях ми поступово вирішуємо якісь питання, починаємо чи завершуємо процеси. Іноді не помічаємо, що блукаємо серед однакових петель, намагаючись вибратись, щоб зробити своє життя цікавим, зручним, корисним, приемним…

Деякі люди так втомилися від спроб, що вже не шукають виходи. Але це не про мене.

Останні два-три роки я сильно переймаюся цим питання й намагаюсь облаштувати своє життя так, щоб воно було зручним та цікавим. На цьому шляху знаходжу поради, рішення, інструменти, які допомагають досягати цілей. При можливості впроваджую їх у життя.

Простими словами проект «Петля» про те, як мені вдається не зависати в петлях, а постійно їх обходити, або використовувати для розвитку. Це допомагає відчувати, що життя різноманітне, навіть якщо здається, що кожен день схожий на попередній.

Цікавість до цієї теми в мене з’явився в момент, коли світ подарував нам випробування у вигляді Ковіду. На фоні цього я стикнувся з психологічними проблемами всередині себе і вирішив з ними попрацювати.

За цей термін вдалося зібрати деякі знання й навички, які допомагають зробити життя таким, яким хочеться жити.

Тому проект називається «Петля». І в цьому проекті я передаю знання й навички тим, хто може отримати з цього користь.

На наступному тижні запланував другий випуск. А якщо ви пропустили перший, подивитись можна тут ↓

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *