Можна прорватись, а можна розірватись

Більшість людей намагаються всунути всі справи у план. Зазвичай вони думають, що нічого не встигають, тому що не організували свої завдання.

Іноді це правда. Але дуже часто — ні.

Більшість людей просто дуже багато на себе беруть, додають у план безліч справ: роботу, розвиток, читання, дозвілля, стосунки, кохання, дітей, власні проекти. І ще безліч всього.

Потім, коли не встигають заплановане, вони цікавляться інструментами ефективності. Купляють книги, які нема часу читати і курси, які не можуть пройти, тому що багато всього іншого ще не зроблено.

І нічого не виходить. Вони починають думати, що інструменти ефективності — це повнісінька маячня.

А працює це зовсім інакше.

Перше, що треба зробити, це звільнити час. Викреслити максимум завдань і дати собі можливість дихати між справами.

Щоб все вийшло, треба чітко розуміти, від чого можна відмовитись, щоб почати робити дійсно важливе. А щоб побачити зайве, треба згадати про цілі власні цінності.

Часто на консультаціях ми спочатку звільняємо час клієнта для себе, а потім з висоти цього часу, дивимось, як навести порядок важливих справах. І людина якимось дивом починає рухатись вперед і встигати.

Звісно, можна взяти себе в їжачі рукавиці і спробувати прорватись. А через кілька таких підходів можна і розірватись. І тоді всі сенси втрачаються.

Дійте інакше. Спокійніше. Точніше. Тоді буде результат.

Берегти себе — ось для чого існують інструменти особистої ефективності.

Дихайте і дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *