Складайте список справ щодня

Багато людей роками нехтують цим. І тому роками роблять менше справ ніж ті, хто складає списки справ.

Це одна з найважливіших порад, яку ви б могли застосувати, щоб бути ефективніше.

⭐️ СКЛАДАЙТЕ СПИСОК СПРАВ КОЖНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ

Список справ допомагає тримати день під контролем. Коли хтось або щось хоче повісити на вас нову задачу, ви маєте перед очима аргумент для себе та інших, що часу на нову задачу нема. Ви будете бачити, що сьогодні маєте виконувати те, що дійсно важливо для вашого життя.

⭐️ Ви зможете захистити свої плани й цілі.

Список справ — це план, який рухає вас вперед. Навіть якщо ви не зробите всі справи зі списку, ви все одного будете робити справи, які для вас важливі. Тому що будете постійно їх бачити перед собою.

⭐️ Список справ — опора вашого ефективного дня.

Неважливо, де саме ви складаєте список справ: у блокноті, в календарі, у додатку смартфона. Завжди пишіть завдання, які вам треба сьогодні виконати.

💡 Проведіть експеримент. Тиждень проживіть без списку справ, а наступного тижня щодня складайте список завдань на день. Після цього просто порівняйте, скільки всього вам вдалося зробити в перший й другий тиждень. Результати будуть сильно відрізнятися один від одного.

В самому процесі складання списку справ вмикається мотивація для виконання. Й так само ви отримуєте мотивацію, коли викреслюєте справи після виконання.

Якщо ви продовжуєте тримати список справ в голові, це нічого не дає, крім приводу для стресу.

💊 Щоденний список справ — план будування вашого майбутнього.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *