Сила предків

Останнім часом я детально вивчаю методи створення цікавого відеоконтенту. Тому не зміг пропустити цю роботу.

Команда ZHEESHEE представила анімаційний короткометражний фільм The Spark. Це історія молодого боксера та його предків.

Це відео надихнуло мене на думку про те, що ми забуваємо, яка сила живе в середині нас. Сила, яку передали нам предки не для того, щоб ми ховали її або ховались від неї.

Подивіться ↓

 

Усі ми стикаємося із ситуаціями, які в якийсь момент здаються абсолютно безнадійними, і всім нам часто доводиться знаходити іскру, щоб вийти з них переможцем.

Мене вразила ідея, яку митці заклали в цей фільм. Так стисло показати велику історію — треба мати неабиякий талант.

Найбільше я люблю створювати швидкі, емоційні начерки. Створювати речі, які запалюють усю команду, є точкою тяжіння творчих сил. Найнеймовірнішим у цьому проєкті було відчуття причетності та енергії кожного, яка має бути дбайливо передана в полотно. І оскільки цей проєкт зайняв більше часу, ніж зазвичай, було дуже цікаво подивитися, як початкова ідея змінює форму, як вона росте і наповнюється силою і чистотою кожного художника.

Арт-директор проекту Макс Трофімов

Подобаються коментарі творців відео. Відео триває менше двох хвилин, тому глядач навіть уявити не може, яка велика робота проводиться, щоб створити такий коротесенький ролик. І скільки талановитих людей треба залучити.

Spark став для нас новим великим викликом. Ми працюємо над ігровими роликами та рекламними роликами з анімацією вже кілька років, але зробити власний арт-проєкт завжди було нашою мрією. Ця історія дала нам змогу випробувати нові стилі в мистецтві, анімації та оповіданні. Завдяки проєкту наша команда зміцніла, і багато талановитих артистів з усього світу стали її частиною.

Режисер Артем Щербаков

Зараз команда ZHEESHEE обговорює можливий розвиток вигаданого світу у вигляді гри або мультсеріалу. Буде цікаво.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *