А якщо уявити, що тіло — це подарунок

А якщо уявити, що тіло — це подарунок

Ми не вміємо приймати і зберігати подарунки. При народженні всесвіт дарує нам тіло для можливості жити. Воно саме по собі зношується, як будь-яка річ чи інструмент. Але, крім того, ми ще й допомагаємо йому померти раніше. Сигарети, алкоголь, розхитування нервової системи, неякісна їжа — все це інструменти для вбивства тіла.

Нас з дитинства не вчили користуватися тілом. Ми просто росли і робили те, що нам дозволяють, або те, до чого можемо дотягнутися. Нам не пояснювали про стрибки енергії після розпиття коли, солодощів, бургерів. Нам не пояснювали, як судини обростають сміттям від смачних жирів. Нам просто казали «не їж це». І ми не їли тільки коли нас бачать. А коли не бачать, поглинали все, що заборонено, тому що заборонене смачніше.

Як би ми ставитися до свого тіла, якби у нас був певний індикатор того, скільки в нього часу чи енергії для життя залишилось? Якби це було влаштовано як у відео грі. Якби ми у будь-який момент могли подивитися на цей індикатор і зрозуміти, скільки нам залишилось.

Наприклад, випили пляшку коли з великим вмістом цукру і побачили, що заплатили за неї не тільки 30 гривень в магазині, а ще й віддали один день життя.

А це не просто день. Це мінус один день обіймів з близькими, дітьми, онуками. Мінус один день свіжого повітря, гарного настрою. Мінус один день можливостей зробити щось корисне для когось.

І це тільки, якщо випити пляшку коли. А ще є інші шкідливі продукти, сигарети, алкоголь, стрес, страхи, вибір не своєї діяльності на все життя. І тисячі інших рішень, кожне з яких скорочує термін служби тіла.

Якщо постійно нагадувати собі про це, можливо, вийде змусити себе жити правильно відносно до свого тіла. А можливо, ні.

Бережіть себе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *