Уявіть, що вам 80 років

Що у 80 років ви б подумали про рішення, які приймаєте сьогодні.

Подумайте про це. Така умовна мандрівка у часі може бути дуже корисним трюком.

Уявіть, що ви прожили до 80 років і можете оцінити сьогоднішній день, подивившись на нього з майбутнього.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Коли ви «мандруєте» у майбутнє, можете розмірковувати про теперішнє з нової точки зору. Ніби дії, які ви робите, або збираєтеся зробити сьогодні, стають більш вагомими.

Ваше 80-річне «Я», ймовірно, не дуже багато піклується про невеличкі події, які можуть збити з курсу. Але воно точно буде дуже сильно піклуватися про рішення, які ви приймаєте. Рішення, які будуть створювати ваше хороше чи погане майбутнє.

Ваше 80-річне «я» піклується про себе, тому буде давати поради, щоб його життя стало краще. Тим більше 80-річні люди мудріші за молодших.

Ваше 80-річне «я» нагадає, що треба завжди інвестувати гроші в себе. Воно нагадає, що треба висипатися, займатись спортом і правильно харчуватись.

І головне. Ваше 80-річне «я» нагадає вам проводити достатньо часу з тими, кого ви любите. І ще багато радіти на шляху, який ви обрали. Крім того, воно може поставити під сумнів шлях, який ви обрали, якщо ви не отримуєте від нього задоволення.

Саме тому іноді треба приміряти на себе 80-річну версію себе, щоб подивитися на те, що ми робимо зараз, і скорегувати шлях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *