Ви втрачаєте енергію, якщо живете так

У потоці різноманітних подій люди забувають, що є початок і кінець дня.

Вони постійно щось роблять, розв’язують проблеми, свої та чужі. Лягають спати коли вийде, встають коли треба і невиспаними продовжують діяти.

І так кожного дня.

Життя цих людей схоже на один великий день, в якому немає ночі. Є просто невеличка перерва коли темно, а далі знову побігли розв’язувати проблеми.

🔴 Це дуже виснажує, забирає енергію, не дає нову енергію. Люди починають частіше хворіти, втрачають контроль над емоціями, сваряться з близькими. Страждають і вони, і ті, хто їх оточує.

Іноді такі люди приходять на консультацію з запитом на те, що нема часу і сил ні на що. І першим ділом ми уважно дивимось, як влаштований день у людини.

Зазвичай, в такому дні складно виявити якусь структуру. Все дуже хаотично, немає на що спертись, щоб запланувати дійсно важливі для зростання речі.

Тоді ми починаємо разом це лікувати. Це не просто, але можливо.

💊 День має починатись і закінчуватись. Так само, я це влаштувала природа.

Ви маєте відчувати початок і кінець дня. Причому і початок і кінець мають бути приємними для вас.

Люди забувають, що початком дня можна насолоджуватись. І забувають, що в кінці дня можна насолоджуватись собою в цьому дні.

🟢 Це все можливо, якщо діяти вірно.

А тепер подивіться на свій день:

— Чи відчуваєте ви в ньому початок і кінець?
— Чи можете ви насолоджуватись своїм ранком?
— Чи можете ви насолоджуватись собою в кінці дня?

Якщо так, чудово. Якщо ні? Ваше життя не природнє. Воно більше схоже на один великий день, в якому ви маєте виживати. І ви витрачаєте колосальні потоки енергії, які можна було б направити на досягнення важливих цілей.

💊 Це можна змінити. Почніть з організації ранку. Потім беріться за вечір. І після цього ви побачите, як легко спланувати та ефективно прожити день.

⭐️ Завдяки цьому у вас буде гарний настрій протягом дня і енергія, яка дасть можливість якісно завершити день і спокійно заснути. Без назойливих думок про те, що ви чогось недоробили.

Це під силу кожному.

Дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *