Використовуйте піки та спади енергії

Ми всі різні. У кожного свої моменти найвищої продуктивності.

В деяких людей ці моменти змінюються. Один місяць вони можуть бути найбільш продуктивними рано вранці, в другий — в середині дня або пізно ввечері.

Вам треба подивитись на свої дні й виявити години, коли ви були найбільш продуктивними. Використовуйте цей час для того, щоб зробити більшість важливих справ.

Деякі скажуть, що в них таких моментів нема. При цьому вони люблять прокидатися після 9 ранку, або лягати після першої ночі. І тому, можливо, свій найпродуктивніший час вони лежать у ліжку.

💡 Якщо ви не знаєте свій найпродуктивніший час, раджу провести експеримент ↓

Спробуйте прокинутися на дві години раніше, ніж зазвичай. І на ці дві години заплануйте виконати важливі завдання.

Зробіть так 2-3 дні підряд та подивіться, скільки ви можете зробити. Чи відчуваєте, що в цей час ви продуктивніші, ніж решту частину дня? Якщо так, гадаю, варто продовжити експеримент й створити собі нову звичку — прокидатись раніше й робити важливе.

Якщо не спрацювало, зайдіть з іншого боку. Спробуйте лягати на дві години пізніше, а на ці дві години так само заплануйте важливі справи. І зробіть висновки.

Але я більше схиляюсь до думки, що ви вже знаєте, на які години приходить ваш найпродуктивніший час. Тому заплануйте свої найважливіші завдання на ці години та відкладіть другорядні на той час, коли енергія та увага спадають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *