Як заробити 1000 гривень на фрилансі: перші гроші новачка

Розказую, як заробити 1000 гривень на фрилансі.

Перші кроки на фрилансі найскладніші. На цьому етапі відвалюються 95% новачків, бо не вірять у те, що тут взагалі можна досягти успіху. Люди обдурені різними блогерами, які обіцяють, що можна заробити багато і швидко.

Я мушу сказати вам правду. Заробити багато грошей швидко і легко не вийде. Якщо такі випадки і є, то вони поодинокі та пов’язані з везінням. Буває, що фрилансеру-початківцю пощастило відразу знайти хороший проект або замовника, який готовий регулярно давати замовленнями. Але це справа випадковості. Ми ж з вами більше цілимося не у випадковість, а у плідну роботу над собою.

В тому що більшість фрилансерів-початківців здаються ще на старті є ваша перевага. Поки вони здаються, ви можете йти вперед і отримувати все, що вони втратили, коли здалися. Можливо, у майбутньому ваша історія успіху стане для них прикладом і натхненням, щоб спробувати знову. Тільки ви до цього моменту будете для них вже надто високо.

Як заробити 1000 гривень на фрилансі та не здатися, якщо починати важко

Будьте готові до того, що вам доведеться перші кілька днів присвятити рутинному відбору проектів та подачі заявок у великій кількості. До тижня.

ОСНОВНА ЗАДАЧА: вибирати всі проекти, з якими ви можете впоратися, та подавати на них заявки.

Як подавати заявку на проект, ми говорили в одному із попередніх статей. Важливо не лінитись складати розгорнуті заявки для конкретного проекту. У цьому полягає критерій вибору виконавця. багато заявок фрилансерів схожі один на одну. Коли клієнт бачить заявку, яка відрізняється від інших, він звертає на неї увагу.

Я люблю запитувати кожного клієнта: чому ви обрали мене виконавцем на проекті. У більшості випадків клієнти відповідають:

«Тому що ви залишили заявку, яка точно про мій проект. Я зрозумів, що ви вивчили завдання і склали заявку окремо, а не просто вставили шаблон, який ви використовуєте для будь-якого проекту».

Першу 1000 грн заробити не складно. Головне, не припиняти діяти, навіть коли здається, що всі дії марні.

Коли здається, що все марно і хочеться здатися, прийміть це як виклик всесвіту. Вважайте, що всесвіт перевіряє вас на міцність. І намагайтеся пройти цю перевірку. Пізніше ви згадуватимете її з посмішкою.

За належної завзятості вже за місяць вам буде набагато простіше брати замовлення. Тому що у вас буде перший досвід та кілька відгуків. Це допоможе клієнтам прийняти рішення на вашу користь.

І не забувайте, що обліковий запис на біржі та портфоліо повинні бути заповнені на 100%. Клієнти не довіряють порожнім обліковим записам. Вони хочуть працювати з тими, хто серйозно ставиться до своєї роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *