З чого починати шлях на фрилансі, якщо є постійна робота

Питання від підписника:

Вітаю, Юрій.

Чи не підкажете, де краще навчатися онлайн, може порадите школу або курси фрілансу.

Я тільки почала дивитися Ваші уроки і мене дуже зацікавив фріланс. Я як раз шукала порад як і чим краще зайнятися.

Не маю жодного досвіду, так би мовити, з нуля. Мене дуже цікавить візуалізація інтер’єрів, але можливо для початку ліпше щось вибрати легше.Дуже цікава Ваша думка, з чого краще починати.

Фріланс цікавить як підробіток (я люблю свою роботу, працюю на будові:шпаклювання, малювання, декоративні штукатурки, реставрація, золочення), але бувають перерви між об’єктами, і я б хотіла зайняти себе.

Часу в мене вистачає. Ваші уроки — супер. Дуже дякую, на багато питань вже отримала відповіді.

Наталія.

Вітаю, Наталія.

Дякую за запитання. Радий, що звернулися.

Якщо вам подобається візуалізація інтер’єрів, рекомендую саме туди і інвестувати час. Якщо займатись іншим, все одно потім захочете повернутись до цього. І доведеться знову витрачати час, щоб навчитися.

Тож, вийде, що ви витратили час на те, що робити більше не будете. А час — найдорожче, що у нас є. Повернути його неможливо.

Якщо вже є постійна робота, яка дає можливість не голодувати, то перерви краще витрачати на навчання в напрямку, який вам подобається А саме візуалізація інтер’єрів.

Згоден, що спочатку буде важко. Але почніть робити погано, щоб напрацьовувати досвід і почати робити добре.

Поступово під час навчання зробіть до 10 робіть для портфоліо, оформить його і з цими роботами починайте шукати клієнтів.

Якби я був на вашому місті, я б так і діяв.

Надіюся, що трішки допоміг. Бажаю вам успіху.

Онлайн-школи для фрілансу порадити не можу. Не орієнтуюся в них зараз. Але думаю, варто шукати одразу фахові курси по професії, яка вам цікава. результат буде краще.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *