Заплануйте день без плану

План виснажує. Кожен, хто так чи інакше починає цікавитись темою особистої ефективності, це розуміє.

Бігти до цілей — це чудово. Але рано чи пізно ви відчуєте, що енергії більше нема. І тоді можна розчаруватись у своєму шляху, вирішити, що ви поставили собі не свої цілі. В решті решт відмовитися від них і впасти в депресію.

💡 «ВИГОРЯЮТЬ ТІ, ЩО ГОРЯТЬ»

Колись я почув цю фразу від одного бізнес-тренера й вона поселилася в мені на все життя.

Іноді ми відчуваємо, що дуже втомились. Навіть коли перебуваємо у стані потоку й нам дуже подобається заняття, яке ми робимо.

Ми втомлюємось, але не робимо перерву, тому що саме в цьому процесі отримуємо задоволення. І просто продовжуємо працювати за планом.

План — це мапа нашого шляху. Але так само план створює рамки або корони, які давлять на нас з усіх боків. А це вже стрес.

💊 Тому я колись впровадив для себе день без плану.

Працює це так. Приблизно раз на 2-3 тижні, зазвичай в середу або п’ятницю, я не планую день взагалі. Дозволяю йому йти так, як прийдеться. Мене можна відволікати, дзвонити, писати листи й особисті повідомлення. В цей день я дозволяю собі трохи позаліпати в Ютуб або Тікток. Дозволяю трохи пограти в відеоігри, прогулятись більше ніж зазвичай.

Це не означає, що я в цей день не роблю роботу. Я її роблю, але не планую. Просто заходжу в додаток, щоб подивитися список справ, обираю ту, яка найбільше подобається й виконую.

Спробуйте. Заплануйте прожити день без плану, щоб відпочити від особистої ефективності.

Внаслідок цього ваша загальна ефективність покращиться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *