Стратегія Сайнфелда допомагає перестати відкладати досягнення на потім

Стратегія Сайнфелда багатьом невідома.

Ми хочемо творити, але боремося зі своєю лінню. Хочемо займатися спортом, але постійно втрачаємо мотивацію. Бажаємо досягти цілей, але з різних причин постійно відкладаємо це на потім.

90 відсотків людей, які прочитають цю статтю, відкладуть на потім спосіб, який я запропоную. Надіюся, ви до них не відноситесь.

Джеррі Сайнфелд — один із найуспішніших коміків усіх часів за версією Comedy Central. За 1998 рік він заробив 267 мільйонів доларів. Це зробило його одним із найуспішніших коміків, письменників та акторів свого покоління.

Однак найбільше в кар’єрі Сайнфелда вражають не нагороди чи заробітки, а послідовність і стабільність усього, що він робить.

Рік за роком він створював шоу, виступав і розважав на неймовірно високому рівні.

І все це було дуже стабільно. Ніби він знав якийсь секретний секрет успіху і мотивації.

Які стратегії використовував Сайнфелд, щоб перемогти прокрастинацію і стабільно виконувати роботу якісно? Що він робив щодня, чого не робить більшість людей, включаючи нас з вами?

Давайте розкриємо цей метод і почнемо використовувати.

Одного разу Бред Айзек опинився в клубі, де виступав Джеррі Сайнфелд. Він пробрався залаштунки, застав Сайнфелда, і запитав, чи є в нього якісь поради для молодого коміка, який хоче досягти успіху

Сайнфелд сказав, що спосіб стати найкращим коміком — це вигадувати найкращі жарти, а спосіб вигадувати найкращі жарти — писати щодня.

Він порадив взяти великий настінний календар, на одній сторінці якого вказано рік, і повісити його на видному місці. Наступним кроком дістати великий червоний маркер.

Він сказав:

Кожного дня, коли я виконую завдання з написання, я маю відзначити цей день великим червоним хрестиком.

Через кілька днів у тебе буде ланцюжок. Просто продовжуй в тому ж дусі, і ланцюжок ставатиме довшим з кожним днем. Тобі сподобається цей ланцюжок, особливо коли за плечима буде кілька тижнів. Єдине твоє завдання — не розірвати ланцюг.

Зверніть увагу на те, що Сайнфелд нічого не сказав про результати. Неважливо, був він мотивований чи ні. Неважливо, писав він чудові жарти чи ні. Не мало значення, чи стане коли-небудь те, над чим він працював, втіленням у шоу. Усе, що мало значення, це не розірвати ланцюг.

Це і є секрет продуктивності та постійності Сайнфелда. Протягом багатьох років він просто зосередився на тому, щоб не розірвати ланцюг.

Як перестати відкладати справи на потім

Найкращі спортсмени, музиканти, керівники, художники більш послідовні, ніж їхні колеги. Вони працюють над своїми цілями кожен день, тоді як інші грузнуть у невідкладних повсякденних справах і ведуть боротьбу між прокрастинацією і мотивацією.

У той час, як більшість людей збиваються зі шляху після першої поразки в або невдалого робочого дня, найкращі наступного дня продовжують робити свою справу.

Стратегія Сайнфелда працює, тому що вона допомагає зробити акцент на процесі, а не результаті.

Річ не в тім, як ви почуваєтесь, наскільки ви натхненні чи наскільки блискучою є результат вашої роботи сьогодні. Головне — не розірвати ланцюг.

Усе, що вам потрібно зробити, щоб застосувати цю стратегію у своєму житті, це взяти календар і почати будувати свій ланцюг.

Для цього важливо вибрати завдання, яке має для вас значення, але досить просте, щоб ви могли його виконувати кожного дня.

  • Майже кожного дня я щось публікую в блозі.
  • Майже кожного тижня випускаю нове відео.
  • Завдяки стратегії Сайнфелда я написав книгу, яка зараз готується до видавництва.

Цього всього не було б, якби я не був послідовним. Я намагаюся не розірвати ланцюг.

Майстерність приходить з послідовністю

  • Не переривайте ланцюжок спортивних тренувань, і досить швидко прийдете у потрібну форму.
  • Не розривайте ланцюжок у написанні книги, і вона поступово стане товстішою.
  • Не розривайте ланцюжок у малюванні, і кількість ваших витворів мистецтва буде збільшуватись на регулярній основі.

Часто ми думаємо, що для досягнення досконалості потрібні монументальні зусилля і що високі цілі потребують неймовірних доз сили волі та мотивації. Але насправді все, що нам потрібно — це відданість невеликим крокам.

Тепер ви знаєте, що таке стратегія Сайнфелда і як її використовувати. Не розривайте ланцюг.

Дійте.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *