Підсумки березня 2024 [цілі, плани, поразки, можливості, звички та інше]

Підсумки за березень

На початку кожного місяця підбиваю підсумки минулого. Іноді публікую це на сайті. Сьогодні саме такий день.

Цілі, досягнення, розвиток

Головна ціль на березень була — розпочати навчання на курсі «Трансформаційний лайф-коучинг». Вийшло. Я в процесі навчання, яке продовжиться до кінця квітня. Тому попереду багато інсайтів. Отримані знання і досвід використаю, щоб підсилити результативність консультацій для клієнтів.

Труднощі. На навчанні багато практики. Ми проводимо коуч-сесії один з одним. Спочатку я в ролі клієнта, а потім в ролі коуча. Або навпаки.

Під час зустрічей спочатку було непросто в ролі клієнта. Коуч дістає із клієнта різні проблеми і розбіжності, з якими треба працювати. Відкриватись собі і коучу — непросто. Але поступово на наступних зустрічах було все спокійніше. Я почав відчувати користь від цього.

Це схоже на непросту бесіду на важливі теми. Різниця в тому, що тут під час розмови клієнт зростає, як особистість: відлітають блоки, протиріччя, запобіжні механізми. Іноді виникає відчуття, що мені пришили нові крила. Це надихає.

Це мізерний опис того, що робить коучинг. Пізніше писатиму про це більше. Слідкуйте за каналом в телеграмі.

Цілі на наступний місяць. Головна ціль — успішно завершити навчання на курсі. Після цього я модернізую свої консультації. Це будуть коучингові консультації з особистої ефективності.

Хочу спробувати зшити коучинг з консалтингом з особистої ефективності. Оскільки в особистій ефективності у мене досвід 13 років, тут велика база знань і досвіду. В цій темі я відчуваю себе впевнено.

Нові навички коучингу помножать результативність моїх клієнтів. На навчанні отримую інструменти, яких не вистачало, щоб допомагати клієнтам розв’язувати проблеми. Якби у мене раніше були ці інструменти, ми б всі рухались швидше.

Контент-маркетинг

Думав, який контент хочу і можу створювати, щоб це було якісно і корисно для читачів. І щоб це було цікаво для мене.

Моя зацікавленість в темі — головний критерій якості. Якщо мені цікаво про це писати, людям буде цікаво про це читати.

Зараз мене захоплюють кілька тем, про які буду писати найближчим часом:

Здорове тіло. Я переймаюся тим, як почуваю себе кожного дня, як виглядаю і скільки в мене енергії. Я сформував звичку займатися спортом щодня і мені це подобається. Люди ставлять питання про мою мотивацію, вправи і харчування. Якщо є питання, мають бути і відповіді. Поступово буду розкривати цю тему у блозі і відео.

Професійне зростання. Я сам зростаю професійно. Так клієнти приходять на консультації, щоб рухатися в вперед і зростати у своїх темах. Тому тут накопичується досвід, яким я можу поділитися. Всередині мене він кричить, що хоче бути опублікований.

Особиста ефективність. Це моя улюблена тема. Мені завжди є що писати на цю тему. Крім того, джерелом контенту є питання, які читачі задають в цій формі. Дякую за вашу активність. Завдяки вам ця тема в мені живе.

Заплановані зміни

Спорт. Мені не подобається, що мої спортивні вправи одноманітні. В інстаграмі я кожного дня звітую про те, що зробив вправи. Відео схожі одне на одне. Тому, коли досягну планки в 100 днів поспіль, почну змінювати вправи і знімати рілс. Подивлюсь, що з цього вийде.

Щоденник. С початку року я мало веду щоденник. Хоч він і постійно лежить на столі переді мною. Сумую за ним.

Завдяки коучингу в голові виникають багато питань, на які хочеться відповісти. Щоденник для цього ідеально підходить. Тому у квітні планую більше приділяти йому увагу. Хочу фіксувати там важливі думки і спогади. Колись це все буду перечитувати і ловити нові інсайти.

Поразки

Почав балуватися цигарками. Підозрюю, що для мене це спосіб швидко розслабитись в цей непростий час.

Мені не подобається палити.

Колись я вже палив і це стало причиною того, що не зміг тримати під контролем форму тіла. Почав рости бряклий живіт. А оскільки я не люблю бряклі животи, це стало чудовою мотивацією кинути палити.

Спрацювало — я кинув палити, форма тіла поступово прийшла в норму. Цього разу використаю таку саму мотивацію.

Мені важливо почувати себе добре, як внутрішньо, так і зовнішньо. Знову помітив, що коли почав балуватись сигаретами, стало важче тримати форму. І тому тепер знову відмовився від сигарет. Подивимось, як мені вдасться прожити квітень без них. Думаю, це буде непросто, але я впораюсь.

Можливості

Мені запропонували стати соведучим нового подкасту про креативність. Я поки що не погодився. Думаю. Не впевнений, що хочу заходити в новий проект і додавати його у своє життя.

Але все одно думаю і не відмовляюсь остаточно. Треба подумати, що саме мене тримає в цих думках. Це може бути вихід на знайомства з новими цікавими людьми і новий ступінь росту. Думаю. Думаю.

Звички

На початку місяця відмовився від цукру. Програв. Повернув цукор життя. Написав статтю про причини.

Продовжую займатись спортом щодня і звітувати про це в сторіс інстаграм.

Намагаюся прокидатися до 6 ранку. Не завжди виходить, але коли виходить — радію, бо голова зранку працює чудово.

Щоранку приймаю холодний душ. Це непросто, але після процедури — кайфово.

Привчаю себе тримати порядок на столі. Це теж непросто, але я стараюсь. Помітив, що коли на столі порядок, порядок і у голові. Можливо я собі це придумую. А, можливо, і ні.

У квітні не планую додавати собі нові звички. Хочу, щоб прижилися ті, що є. Нема сенсу навантажувати нервову систему додатково, допоки вона не впоралася з тим, що є. Спочатку сформую ці звички, а потім подумаю над новими.

Зона комфорту

Важливо кожного місяця виходити із зони комфорту. У березні виходом із зони комфорту для мене стало навчання на курсі з лайф-коучингу. Кожна зустріч — це виклик і певний дискомфорт. Але пізніше це перетворюється на ступінь зростання. Завдяки цьому я стаю сильніше.

Щоб вийти із зони комфорту у квітні, планую ще більше зустрічей з учасниками курсу. Так я набуду більше досвіду і відпрацюю отримані знання.

Висновок

Я задоволений тим, як прожив березень. І відчуваю, що квітень буде ще більш цікавим. Відчуваю натхнення. Нехай все буде добре.

Бажаю вам спокою, безпеки і зростання. Тримаймося.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *