Консультація з особистої ефективності

Консультації з особистої ефективності

Допомагаю налаштувати життя для досягнення цілей і встигнути їх досягти

Під час першої консультації ми визначимо, чого ви хочете, і сплануємо перші сміливі дії до мети. Налаштуємо ваш день, щоб ви встигали робити заплановане і при цьому не перевантажували себе завданнями, спокійно спали і не відчували, що життя проходить повз вас.

Від стану «Білка в колесі» до зручного структурованого життя, де ви робите важливі речі і рухаєтеся вперед.


Замовити консультацію

Час не зупиняється. Не відкладай життя на потім.

Консультація з особистої ефективності

Як проходить робота?

Працюємо через індивідуальні сесії. Одна сесія триває 50 хвилин. Зустрічаємося в Zoom або через зручний для вас месенджер.

Під час сесій я ставлю запитання, аналізую ваші відповіді, встановлюю зв’язки та вказую на закономірності. Даю вам ідеї або вношу пропозиції, засновані на моєму досвіді або на тому, що добре спрацювало для інших клієнтів.

Готуйтесь до того, що більша частина роботи відбувається між сесіями. Після кожної зустрічі у вас буде завдання та необхідність зробити подальші кроки.

Не налаштовуйтесь на те, що ви відразу станете досконало керувати собою і справами, але ви точно відчуєте поступовий прогрес вже після першої консультації. І це вже буде хороший початок.

Як зрозуміти, що вам вже зараз потрібна консультація?

 • Ви відчуваєте, що застрягли у круговороті «виживання» без інтересу до життя.
 • Робите багато всього, але не відчуваєте, що рухаєтеся вперед.
 • Почуваєтеся непочутим, невидимим або непоміченим, намагаєтеся встановити кордони і хочете перестати догоджати людям.
 • Кожного вечора валитеся з ніг з думками про те, що нічого важливого сьогодні не зробили.
 • Ви просто хочете щасливішого, повноцінного і цілеспрямованого життя.

Які цілі у консультацій?

Насамперед ми працюємо з проблемою, з якою ви звернулися. Але при цьому наша робота відбувається навколо основних галузей розвитку особистості.

 • Постановка особистих життєвих цілей
 • Впевненість у собі для досягнення цілей
 • Ясність свого шляху і необхідних дій
 • Отримання конкретних результатів
 • Позитивні зміни в житті

Хто я?

Мене звати Юрій Гальмаков.

З 2011 року я вивчаю тему особистої ефективності і за 12 років прийшов до важливого висновку:

Встигати все — не головна мета ефективності. Головне — бути щасливим.

А для цього треба розуміти, хто ми, чого насправді хочемо і як цього досягти.

Саме цей принцип я використовую, коли допомагаю клієнтам стати ефективніше.

Я написав книгу з особистої ефективності і створив курс, який допоможе почати шлях до ефективності.

Я не психотерапевт, тому не можу працювати зі складними переживаннями, почуттями та залежностями. Якщо почнемо торкатися чогось болісного або складного для вас, я порекомендую терапевта.

Мої консультації призначені дати вам мотивацію і відповідальність, щоб йти вперед і жити життям, яке ви хочете.

Якщо ви почуваєтеся позбавленим натхнення або розчарованим тим, як ідуть справи у вашому житті зараз, я допоможу знайти вихід і подолати розрив між тим, де ви перебуваєте, і тим, де ви хочете бути. Почнімо?

Дійте.

Гарантії

Зі мною ви гарантовано отримаєте:

 • 100% підтримку, прихильність і віру в вас і усе, чого ви хочете досягти.
 • Практичні інструменти, які допоможуть перетворити цілі на кроки.
 • Дружню обстановку і гарний настрій під час консультацій.
 • Більше енергії, концентрації, ясності та задоволення.
 • Постійний контакт зі мною між консультаціями.
 • Завдання з інструкціями між сесіями, щоб прискорити ваш прогрес.

Зараз все що вам залишилось — це прийняти головне рішення. Ми починаємо ваш шлях?

Відгуки про консультації

Ірина Подсмашна

Я більш позитивно ставлюсь до того, що роблю, тому що тепер це мій вибір, а не купа незрозумілих завдань!

Добрий ранок, Юрій!

На початок співпраці я вже декілька місяців стежила за вашим контентом та з захопленням слідкувала за вашими результатами, бо розуміла, скільки потрібно часу та надхнення, щоб охопити всі завдання, з якими ви стикаєтесь (а це ж тільки мої припущення, розумію, що у вас завжди було багато чого, що не лежить на поверхні, але ж від цього ваш досвід і ваші поради були ще цікавішими і кориснішими).

До речі, вашу книгу я придбала одною з перших, і з задоволенням читала про забуті та нові методи підвищення особистої ефективності)
Чому я звернулась по консультації саме до вас? Бо розуміла, що в стані, коли ти багато чого знав та вмів, а зараз почуваєшся розгубленим і все не можеш взяти себе в руки, щоб почати отримувати результати та поступово їх покращити, мені потрібна допомога та порада від людини, яка є для мене своєрідним «взірцем».

Тож на початок співпраці я почувалась як людина, яка робить багато кроків, але в різних напрямках одночасно, не зосереджуючись на чомусь, та відповідно не отримуючи ніяких видатних результатів.

Але при цьому я працювала дуже багато (і багато навчалась), могла по декілька діб спати по 2 – 3 години, або не спати взагалі, щоб завершити завдання над якими працювала.

Тож стан, в якому я знаходилась, навіть не буду коментувати…

Звернувшись до вас я краще зрозуміла себе. Діагноз завжди складно собі ставити, але за допомогою ваших підказок, я достатньо швидко впоралась з купою проблем, які не давали змоги нормально працювати та відпочивати.

Завдяки вам я отримала зрозумілий алгоритм побудови свого «дня». В результаті структурувала завдання та за вашої підтримки змогла створити гнучкий, адаптивний, але дуже дієвий для мене порядок дій та активностей.

Для мене було дуже цінно обрати напрямки для розвитку та сконцентруватись на них, перестати робити зайві рухи з невизначеною кінцевою метою.

Якщо відверто, то велика дяка також за підтримку, яку я отримала додатковим бонусом, отримуючи відповіді на питання, які не стосувались особистої ефективності, а знаходились в площині саморозвитку та спілкування, розуміння себе та близьких.

Дуже сподобалось, що можна було відверто обговорювати питання, які складно і лячно було підіймати на одинці з собою.

Дуже допоміг ваш погляд, коли ви змогли діагностувати, що мій день не має кінця, тож відштовхнувшись від цього я змогла побудувати більш прийнятну модель поведінки та піклуватись про себе.

Вразила ваша залученість у процес та постійна підтримка, — це для мене було, можливо найціннішим!

У підсумку, я змогла обрати що буду розвивати та чим буду займатись, тобто з’явилась сфокусованість.

До консультацій я не враховувала реальні витрати часу на окремі дії, тож іноді забагато на себе брала, але тепер я завжди прораховую час, потрібний на досягнення мети, тож майже позбулась ситуацій, коли по декілька діб не спала, щоб встигнути до дедлайну.

Я відчуваю, що я тільки на початку шляху. Я почуваюсь набагато впевніше. Я більш позитивно ставлюсь до того, що роблю, тому що тепер це мій вибір, а не купа незрозумілих завдань!

ДЯКУЮ!

Ірина Подсмашна (телеграм)

Як почати?

Перший крок —  записатися на 60-хвилинну консультацію.

Цей дзвінок дає можливість познайомитись і подивитися, чи підходимо ми для спільної роботи. Ви можете поставити будь-яку кількість запитаннь, перш ніж погодитися на подальший рух.

Вже від цього дзвінка ви отримаєте користь та інформацію.

Перша консультація коштує 50 гривень, оскільки мені потрібно знати, що ви дійсно прагнете діяти, щоб змінити щось в житті.

Якщо після першого дзвінка вирішите йти зі мною далі, ці 50 грн увійдуть у вартість наступної консультації, тож вона буде для вас на 50 грн дешевше.

Чому перша консультація платна?

Вартість наступних консультацій — 700 грн.

При покупці 4 консультацій вартість — 2000 грн

Якщо готові зробити перший крок, напишіть мені на пошту galmakov@gmail.com, або в особисті повідомлення в телеграмі. Достаньо двох слів «Хочу консультацію». Далі все буде добре. Дійте.