Всі фігурки Лего — Чудовиська Франкенштейна

Ми наводили порядок в кімнатах і добралися до іграшок.

Діти люблять гратися в набори Лего. І часто буває таке, що фігурки Лего вже загублені в океані коробки з різними деталями Лего, але інструкції до них у вигляді книжок все ще лежать на полках.

І такі книжки потрапили мені до рук.

Перш ніж відправити їх у смітник я погортав сторінки. Мій погляд зачепився за інструкції зі збирання чоловічків. Наприклад ось:

Всі фігурки Лего — Чудовиська Франкенштейна

Мені захотілося вирізати ці деталі і скласти колаж.

І коли я його складав то подумав, що це схоже на Чудовисько Франкенштейна, якого збирали з різних кінцівок і органів різних людей.

І тоді я подумав, що всі фігурки Лего можуть бути чудовиськами Франкенштейна. І саме так вклеїв їх у свій щоденник.

Всі фігурки Лего — Чудовиська Франкенштейна

Діти не цінують так свої малюнки, книжки, різні папірці, як батьки. Для них це все дуже звичайно, а для мене, як для батька, дуже цінно. Це спогади, які я буду передивлятися, коли доживу до старості.

По суті Франкенштейн зробив колаж із різних частин людської плоті. Чи можна сказати, що він митець, якщо дивитися в такому ракурсі? Не знаю. Спірне питання.

Але оскільки мене захоплюють різні колажі, ця історія теж притягує увагу.

Так письменники збирають образи для своїх оповідань. Щоб писати цікаві історії, треба читати багато цікавих історій. Але варто прочитати безліч історії, щоб серед них знайти той самий діамант, який не дає спати вночі допоки не дочитаєш до фіналу.

Моя книга і курс — так само свого роду колажі. Я роками збирав поради, проживав на досвіді і збирав те, що дійсно працює.

Варто завжди думати про те, що я можу створити з того, що маю, навіть якщо це колись належало не мені.

Франкенштейн не володів мертвими людьми, але він створив з них те, що завжди вважатиметься його творінням.

І якщо Франкенштейн створив чудовисько з чужої плоті, чому ми з вами не можемо створювати свої «чудовиська» у вигляді оповідань, картин, музики, інших витворів мистецтва?

І варто пам’ятати легенди і казки. Іноді чудовиська перетворюються на щось хороше. Іноді ні.

«Життя і смерть здалися мені ідеальними кордонами, які я маю спершу прорвати і вилити потік світла в наш темний світ» — Франкенштейн.

Навіть найпростіші речі можуть стати джерелом для створення і творчості. Увага до дрібниць, до збереження спогадів і створення щоденника подій —  це чудовий спосіб зберігати у пам’яті найцінніші моменти життя.

Аналогія з Чудовиськом Франкенштейна підкреслює унікальність творчого процесу. Кожна деталь, навіть якщо вона здається непомітною або незначною, може мати значення і відтворити цілісний образ чи твір мистецтва.

Якщо ви також хочете спробувати зайнятися творчістю чи збирати свої ідеї та спогади, почніть з того, що приділите час собі. Запишіть свої думки, спостереження та враження. Використовуйте будь-які доступні матеріали, щоб створювати щось нове і цікаве.

Не бійтеся експериментувати та дивитися на звичайні речі з нового ракурсу. Саме в цьому полягає суть творчості — уміння бачити красу і можливості там, де інші можуть не помічати їх. І найголовніше — насолоджуйтеся процесом творення і не забувайте вірити у свої здібності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *