Трекер звичок PDF файл (шаблон) — скачати, роздрукувати та використовувати

У мене є свій трекер звичок PDF для формування корисних звичок. Я користуюсь ним кожного місяця, щоб сформувати нові звички, або підтримувати звички, які допомагають мені жити краще. Забирайте собі:

🟢 Трекер звичок PDF — скачати, роздрукувати та використовувати

Трекер звичок PDF, який я використовую для формування звичок

Кожен з нас — сума звичок, які нам вдалося впровадити у своє життя. Від звичок залежить якість життя.

У 2023 році ми створили Майстерню звичок, де всі охочі діляться тим, як впроваджують звички у життя, і підтримують один одного. Іноді це виглядає трохи інтимно, і тому кайфово. Це ніби запросити когось залаштунки свого життя.

Наприклад, я майже кожного дня викладаю там відео своєї ранкової зарядки. Хтось робить фото трекерів, а хтось просто скрін екрана смартфона про пройдене тренування. І цього достатньо. Головне бути чесним перед собою.

Мені здається, що насамперед спрацювало те, що при оголошенні звички, які збираємося впровадити, ми беремо на себе обов’язок звітувати про виконання.

Якщо ви хочете додати собі кілька корисних звичок, приєднуйтесь до нас.

.

Я зробив трекер звичок PDF у форматі А5, щоб аркуш можна було вкласти у щоденник у вигляді закладки на потрібній сторінці. Тож, якщо ви теж ведете щоденник, буде зручно.

Новий трекер звичок для формування звички робити зарядку щоранку і інших звичок

Чому трекер звичок має саме такий вигляд?

Раніше мій трекер звичок мав інший вигляд:

Трекер звичок PDF, стара і нова версіі

Одного разу я вирішив його змінити, щоб отримати більше ефективності і передати її іншим.

ЩО СТАЛОСЯ?

А сталося погане. Зі старою версією трекера я помітив, що почав виконувати звички заради трекера. Щоб поставити відмітку і скинути фото у «Майстерню звичок». Щоб отримати лайк від групи людей і не тримати у собі відчуття провини за те, що не виконав звичку сьогодні.

Так, лайк і можливе відчуття провини теж можуть мотивувати, але не заради лайків ми все це починали.

Тож, я вирішив передивитися процес і переробити трекер.

Я прочитав книгу «Атомні Звички» Джеймса Кліра. Прочитав вдруге і тому уважніше — з конспектом, закладками і стікерами. Можна сказати, що цього разу я саме працював з книгою. І витяг з неї багато інсайтів, якими хочу ділитися з вами.

Один з таких інсайтів полягає в тому, що коли ми починаємо виконувати звички заради трекерів, ми втрачаємо головний сенс.

У майбутньому це стане причиною того, що ми поступово перестанемо формувати звичку. Без головного сенсу звичка стає непотребом.

А головний сенс полягає в тому, що звички, які ми хочемо сформувати, мають обслуговувати нашу ідентичність у майбутньому.

Простими словами:

! ЗВИЧКИ МАЮТЬ СТВОРЮВАТИ НАС ЛЮДИНОЮ, ЯКОЮ МИ ЗАПЛАНУВАЛИ БУТИ, КОЛИ ВИРІШИЛИ БУДУВАТИ ЦІ ЗВИЧКИ.

Якщо звичка не обслуговує майбутню ідентичність, вона відвалиться. А одна звичка, яка не прижилась, може потягнути за собою інші.

Коли ми формуємо звички заради трекера, лайка, або через відчуття провини — у підсумку нічого не вийде. Ми програємо.

Щоб цього не сталося, треба постійно нагадувати собі, навіщо ми все це починали.

«ЯКУ КРАЩУ МАЙБУТНЮ ІДЕНТИЧНІСТЬ Я ХОТІВ ОБСЛУГОВУВАТИ, КОЛИ ПРИДУМАВ, ФОРМУВАТИ ЦІ ЗВИЧКИ?»

Відповідь на це питання має бути на видному місці. І тоді кожного разу, коли ми відмовляємося від формування звички, ми будемо розуміти, що відмовляємося від ідентичності, майбутнього, кращого життя, яким планували жити. І обираємо залишитись там де є — без можливості розвитку. Так ми самі позбавляємо себе цього розвитку.

.

Тому я змінив трекер звичок PDF і даю завантажити і роздрукувати новий файл.

Використовуйте його у наступному місяці для формування звичок.

В цьому файлі, замість мотивуючої фрази внизу сторінки з’явилося місце для того, щоб прописати свою майбутню ідентичність. Те, ким і яким ви хочете жити у майбутньому. Те, до чого ви йдете з допомогою нових звичок.

Ось це і буде найпотужнішою мотивацією.

.

Тож, забирайте новий трекер звичок PDF, роздруковуйте, обирайте звички, пропишіть ідентичність і приєднуйтесь до нас у «Майстерні звичок». Або продовжуйте разом з нами, якщо ви вже в групі.

⭐️ ЗАВАНТАЖИТИ НОВИЙ ТРЕКЕР ЗВИЧОК PDF

Дійте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *